فیل هلموث

فیل هلموث (Phil Hellmuth)؛ سلطانِ بداخلاق پوکر

بازیکن آمریکایی دنیای پوکر با کسب 15 قهرمانی در مسابقات جهانی پوکر (WSOP) خود را در جمع بیست بازیکن برتر تاریخ این بازی‌ها قرار داده است.

فیل هلموث

فیل جروم هلموثِ 55 ساله، یکی از حرفه ای ترین بازیکنان پوکر آمریکایی است که رکورددار قهرمانی در مسابقات جهانی پوکر است و پانزده دوره قهرمان این رقابت ها شده است.

فیل هلموث در سال 2007 نام خود را وارد تالار مشاهیر پوکر کرد. هلموث تا ژانویه 2020، رکورد 23 میلیون دلاری برنده شدن جایزه در پوکر را به نام خود ثبت کرده است. هلموث در رده بندی کلی، بیست و دومین بازیکن برتر تاریخ پوکر از لحاظ کسب جایزه است.

از هلموث همواره به عنوان یک بازیکن بداخلاق در پوکر یاد می‌شود. او حتی کتاب زندگی نامه اش را با عنوان «بداخلاق پوکر؛ زندگی نامه فیل هلموث» منتشر کرده است.

فیل هلموث در رده بندی پوکربازان جهان

فیل هلموث
فیل هلموث

فیل هلموث با کسب 23 میلیون و 417 هزار دلار، از نظر کسب در آمد در رده بیست و دوم بازیکنان پوکر دنیا قرار دارد. او در میان بازیکنان پوکرآمریکا در رده پانزدهم، در ویسکانسین، در رده نخست قرار دارد. بهترین رده ای که او توانسته به ثبت برساند، حضور در رده دوم بهترین بازیکنان پوکر دنیا از حیث مبالغ برنده شده است.

فیلم برترین بلوف و کال های فیل هلموث

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *