ارزش بیتکوین-2020

چرا انتظار می‌رود که ارزش بیتکوین در سال 2020 افزایش یابد؟

آنالیزور ارزهای دیجیتال بلومبرگ پیش بینی کرد ارزش بیتکوین در سال جاری میلادی افزایش خواهد یافت. پیش از این پیش بینی شده بود که ارزش بیتکوین 20 هزار دلار خواهد شد. مایک مک گلون به دو دلیل عمده اشاره کرد که باعث می‌شود ارزش بیتکوین افزایش یابد. اول اینکه با یک محصول محدود (تنها 21 میلیون کوین وجود دارد) روبرو هستیم و دوم اینکه نام‌های بزرگی در 2020 برای حمایت از ارز دیجیتال از راه خواهند رسید.

بیتکوین رقابت را در بین ارزهای دیجیتال برده و به نسبت سایر ارزهای دیجیتال، مستقل‌تر است. درصد ازدیاد کوین‌های بیتکوین در 2020 احتمالا به عدد 2.5% درصد برسد (از 2020 جایزه ماین کردن بیتکوین نصف شد) که کمترین مقدار تاریخ آن است. از سوی دیگر افزایش ارزش طلا نیز منجر به بالا رفتن ارزش بیتکوین خواهد شد. نوسان بیتکوین کاهش می‌یابد. انتظار نمی‌رود که ارزش آن از 6000 دلار کمتر شود و احتمالا مرز 10 هزار دلار را رد کند. انتظار می‌رود بیتکوین سایر ارزهای دیجیتال را در 2020 پشت سر بگذارد چون ورژنی دیجیتال از طلا است.

چرا انتظار می‌رود ارزش بیتکوین بالا برود؟

در حالی همینک ارزش هر بیتکوین 7,946 دلار است که کمی بعد از ترور قاسم سلیمانی توسط آمریکا، به نزدیکی 8,500 دلار رسیده بود. گفتنی است در سال 2019 ارزش بیتکوین یک بار به 3,300 دلار و مرتبه‌ای دیگر به 14 هزار دلار رسیده بود.

مجید جان‌ملکی هستم، بیست و چند ساله. علاقه‌مند به انواع شرط بندی، به خصوص ورزشی. فوتبال و چند رشته ورزشی دیگه رو دوست دارم و تجربه خوبی تو این حوزه به دست آوردم که دوست دارم با شما به اشتراک بذارم.

One Ping

  1. Pingback: حدود 11 میلیون بیتکوین از 18 میلیون بیتکوین موجود در جهان، بیش از یک سال است که تراکنش نداشته‌اند – بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *