نیکی استانتون-سم کر-زوج لزبین فوتبال

سم کر و نیکی استانتون؛ زوج لزبین فوتبال بانوان

همجنس گرایی در فوتبال بانوان

هرچقدر در فوتبال مردان، موضوع اعلام علاقه به جنس موافق موضوعی حساسیت برانگیز است، در فوتبال بانوان این موضوع ساده‌تر است و شمار بسیاری از فوتبالیست‌های زن در جهان گی بودن خود را اعلام کرده‌اند. از آن بین، سراغ دو بازیکن مطرح این قسمت رفته‌ایم که با یکدیگر در رابطه‌اند.

سم (سامانتا) کر

کاپیتان تیم بانوان استرالیا، همینک عضو باشگاه زنان چلسی است. او 26 سال دارد و پیش از این در تیم‌های شیکاگو رد استارز، سیدنی اف سی و پرث گلوری نیز بازی کرده است. پدر او جز بومیان استرالیا به شمار می‌رود. او از خانواده‌ای کاملا ورزشکار می‌آید. مادر، مادربزرگ، برادر و عموی او همگی ورزشکار حرفه‌ای بوده‌اند. او در کودکی از فوتبال متنفر بود اما کم کم به سوی آن جلب شد. کر تنها بازیکن استرالیایی تاریخ است که موفق به هت تریک در جام جهانی شده و عناوین شخصی بسیاری نیز دارد. او دو بار بهترین فوتبالیست جوان جهان شده و احتمالا به زودی می‌تواند توپ طلای فوتبال بانوان را مال خود کند. او با همتیمی سابق خود در پرث گلوری و شیکاگو رد استارز، نیکی استانتون در رابطه است.

نیکی استانتون

نیکی آمریکایی است و در نزدیکی سیاتل بزرگ شده است. در سال های دبیرستان کاپیتان تیم مدرسه بود و بهترین ورزشکار سال دبیرستان شد. هافبک است و پس از بازی در چند تیم سطوح پایین آمریکایی، به طور قرضی در 2015 راهی پرث گلوری استرالیا شد و در همین تیم بود که با سم کر طرح رفاقت ریخت. این دو در 2015 با هم به شیکاگو رد استارز پیوستند و نیکی هنوز عضو این تیم است.

گالری تصاویر سم کر و نیکی استانتون

One Ping
  1. Pingback: لیست فوتبالیست های همجنس گرا – بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *