شکیرا-جرارد پیکه

عکس های عاشقانه پیکه و شکیرا

بیوگرافی شکیرا

پیش از اینکه به رابطه پیکه و شکیرا بپردازیم، با خانم خواننده بیشتر آشنا شویم.

شکیرا ایزابل مبارک ریپولی سال 1977 در کلمبیا متولد شد. نام او ریشه عربی (شاكرة‎) دارد و به معنی شکرگذار است. او اولین آلبوم خود را در سال 1990 منتشر کرد و در سی سال گذشته، به طور دائمی در حال کار در این حوزه بوده است. او تاکنون یازده آلبوم منتشر کرده و بارها به چارت پرفروش‌ترین‌های کشورهای مختلف رفته است. شکیرا جوایز زیادی در دنیای موزیک به دست آورده که از آن جمله می‌توان به سه جایزه گرمی (بهترین آلبوم لاتین زبان 2001، بهترین آلبوم آلترنیتیو لاتین زبان 2006 و مجددا بهترین آلبوم لاتین زبان در 2018) اشاره کرد. او شش رکورد گینس نیز دارد که از آن جمله می‌توان به پرفروش ترین آلبوم اسپانیایی تاریخ و اولین موزیک ویدیوی سه بعدی اشاره کرد. او یکی از معروفترین همسران فوتبالیست‌ها است.

رابطه پیکه و شکیرا

اولین رابطه شناخته شده او با یک وکیل آرژانتینی به نام آنتونیو دلاروا بود که در سال 2000 شروع شد. در سال 2009 شکیرا گفت رابطه آنها مثل ازدواج است و برای رسمی بودن آن به کاغذبازی احتیاجی ندارند. با این حال این دو در سال 2010 اعلام کردند که با تصمیم دوطرفه از هم جدا می‌شوند. دلاروا به دلایل کاری در سال 2013 از شکیرا شکایت کرد و درخواست صد میلیون دلار نمود. دادگاه این درخواست را رد کرد.

از 2011 تاکنون، این خواننده جنجالی در رابطه با جرارد پیکه مدافع بارسلونا است. مدافع بارسلونا ده سال از دوست دخترش کوچک‌تر است. این دو اولین بار در سال 2010 یکدیگر را دیدند و جرارد در موزیک ویدیوی واکا واکای شکیرا برای جام جهانی حاضر شد. این زوج دو فرزند به نام های میلان و ساشا دارند. در مصاحبه‌ای مربوط به حدود یک ماه پیش خواننده کلمبیایی گفت نمی‌خواهد با پیکه ازدواج کند و دوست ندارد پارتنرش او را به چشم همسر خود ببیند.

2 Pings & Trackbacks
  1. Pingback: راهنمای پیش بینی بارسلونا (فصل 20-2019) - بخت

  2. Pingback: سلبریتی‌هایی که پوکر بازی می‌کنند؛ از دی کاپریو و رافا نادال، تا جرارد پیکه و آیلار دیانتی - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *