لیونل مسی-بارسلونا

راهنمای پیش بینی بارسلونا (فصل 20-2019)

تاریخچه بارسلونا

باشگاه بارسلونا کار خود را در نوامبر 1899 آغاز کرد. اولین بازیکنان این باشگاه، از ملیت‌های سوئیسی، انگلیسی، اسپانیایی و البته کاتالونیایی گرد هم آمده بودند. آنها در سال 1929 برنده اولین دوره لالیگا بودند اما پیش از آن، هشت مرتبه به قهرمانی کوپا دل ری رسیده بودند. بارسلونا در مجموع 26 بار قهرمان اسپانیا شده که در این زمینه پس از رئال مادرید، دومین تیم پرافتخار این کشور در نظر گرفته می‌شود. آنها در کوپا با 30 قهرمانی پرافتخارترین هستند اما در لیگ قهرمانان تنها پنج قهرمانی به دست آورده‌اند که این یعنی کمتر از رئال مادرید، میلان و لیورپول توانسته‌اند جام گوش دراز را بالای سر ببرند.

بارسا در فصل 20-2019

سرانجام صبر هیئت مدیره بارسلونا به اتمام رسید و ارنستو والورده از این باشگاه اخراج شد. او که دو فصل پیاپی با آبی اناری‌ها به قهرمانی لیگ اسپانیا رسیده بود، بیشتر بابت دو شکست بد در لیگ قهرمانان مقابل رم و لیورپول مورد تنفر هواداران باشگاه بود. با خروج او کیکه ستین مربی سابق بتیس به عنوان سرمربی جدید کاتالان‌ها معرفی شد. اگرچه همینک آنها بار دیگر در صدر جدول لالیگا حضور دارند، حاشیه امنیتشان تنها دو امتیاز با رئال مادرید است و ادامه فصل می‌تواند منجر به هر اتفاقی شود. در لیگ قهرمانان آنها از گروه خود به راحتی صعود کردند و در دور رفت یک هشتم نهایی، در زمین ناپولی به تساوی رسیدند. آنها در کوپا نیز به بیلبائو باختند و حذف شدند.

ستاره های بارسلونا

لیونل مسی مهمترین بازیکن حداقل دو دهه اخیر بارسلونا همچنان در سی و چند سالگی می‌تازد. او در این فصل مجموعا 23 گل زده و بهترین گلزن باشگاه است. دومین گلزن تیم لوییس سوارز است که مصدوم شده و احتمالا ادامه فصل را از دست داده است. آنتونی گریزمان چهارده گله نیز حالا به آمار سوارز رسیده است. از دیگر ستاره‌های بارسا می‌توان به مارک آندره تراشتگن، آرتورو ویدال، فرنکی دی یونگ و جرارد پیکه اشاره کرد.

آمار و اطلاعات بارسلونا برای پیش بینی

پیش از این آمارهای مربوط به پیش بینی لالیگا را بررسی کردیم و حالا به طور خاص، با آیتم‌های مربوط به بارسا آشنا می‌شویم. این مطلب تا 26 فوریه 2020 آپدیت شده است.

آمارخانگیخارج از خانه
گلزنی هر دو تیم69% (دوم در لیگ)50%
بالای نیم گل92% (دوم در لیگ)100%
بالای 1.5 گل85%83%
بالای 2.5 گل 85% (بیشترین در لیگ)58%
بالای 3.5 گل 62% (بیشترین در لیگ) 42% (بیشترین در لیگ)
کرنر5.34.1
کرنر حریف3.83.4 (کمترین در لیگ)
کارت زرد2.12.8
کارت زرد حریف2.32.5
کلین شیت31%25%
ناتوانی در گلزنی8% (از آخر دوم در لیگ)25%
زدن گل اول85% (بیشترین در لیگ) 33%
زدن دو گل و بیشتر85% (بیشترین در لیگ)58% (بیشترین در لیگ)

بررسی آماری سایر تیم‌های لالیگا

راهنمای پیش بینی رئال مادریدراهنمای پیش بینی اتلتیکومادرید
5 Pings & Trackbacks
  1. Pingback: راهنمای پیش بینی فوتبال لیگ اسپانیا (لالیگا 20-2019) - بخت

  2. Pingback: راهنمای پیش بینی سویا (فصل 20-2019) - بخت

  3. Pingback: پیش بینی فوتبال؛ بارسلونا و رئال سوسیداد - بخت

  4. Pingback: آموزش شرط بندی فوتبال؛ تفاوت هندیکپ اروپایی و آسیایی در چیست؟ - بخت

  5. Pingback: راهنمای پیش بینی رئال بتیس (فصل 20-2019) - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *