بت فوت

سایت شرط بندی بت فوت – Betfoot

سایت شرطبندی بت فوت (انگلیسی: Betfoot) یکی از سایت‌های شرطبندی بین المللی است که از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند و قابلیت ثبت نام برای کاربران ایرانی را دارد. ظاهر و امکانات این سایت، شباهت زیادی به سایت معروف وان ایکس بت دارد.

در معرفی سایت شرطبندی بت فوت آمده است که این سایت، بیش از 400 هزار نفر عضو فعال دارد. دوچرخه سواری، گلف، مسابقات اسکی، از جمله رقابت‌هایی است که در این سایت کاربران می‌توانند علاوه بر ورزش‌های معروف، روی آن شرطبندی کنند.

betfoot
سایت شرطبندی بت فوت

آدرس این سایت شرطبندی در کوراسائو، یکی از جزایر کارائیب جنوبی به ثبت رسیده است.

این سایت از مسابقات فوتبال، تنیس، بسکتبال، والیبال، هاکی روی یخ، بوکس، هندبال، فوتبال آمریکایی، هاکی، بیسبال، تنیس روی میز پشتیبانی می‌کند. همچنین، کریکت، فرمول یک و واترپلو از جمله رقابت‌هایی است که در این سایت برای شما قابل دسترس است.

جزییات سایت شرطبندی بت فوت – Betfoot

  • آدرس جدید (بدون فیلتر) سایت بت فوت: https://bwr6foot.com
  • آدرس اصلی سایت بت فوت: betfoot.com
  • آدرس اینستاگرام سایت (نسخه ایرانی) : betfoot.iran
  • آدرس تلگرام سایت (نسخه ایرانی) : betfootiran

اعتبار سایت شرطبندی بت فوت – Betfoot

سایت شرطبندی بت فوت از پرداخت با بیت کوین پشتیبانی نمی‌کند و همانطور که در بررسی سایت‌های شرطبندی آمده است، این سایت از بونوس به طور محدودی پشتیبانی می‌کند.

صفحاتی در تلگرام و اینستاگرام به نام بخش ایرانی بت فوت فعالیت می‌کنند، کانال تلگرامی بت فوت ایران 14 هزار عضو دارد و فعالیت منظمی هم دارد.

تلگرام سایت بت فوت

روش‌های پرداخت و واریز در سایت شرطبندی بت فوت – Betfoot

واریز و برداشت در این سایت از طریق پرفکت مانی به صورت مستقیم و ووچر پرفکت مانی صورت می‌گیرد. در حال حاضر برداشت مستقیم به حساب بانکی ایرانی در این سایت غیرفعال است.

واریز در بت فوت
واریز در بت فوت

آدرس‌های جدید و قدیمی سایت شرطبندی بت فوت – Betfoot

دامنه تاریخ
betfoot.com (آدرس اصلی) 98/09/29
bwr6foot.com 98/10/03

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *