سایت پوکر کینگ رویال (King Royal)

کینگ رویال از جمله سایت های قدیمی در زمینه پوکر است که در پی مدتی تعطیلی، از پاییز 98 دوباره فعالیت خود را از سر گرفته و طبق ادعای سایت، اعضای آن از 10 هزار نفر فراتر رفته است. کینگ رویال خدمات مختلفی اعم از میزهای سبک و سنگین هولدم و اوماها و تورنمنت های روزانه به کاربران خود ارائه می دهد. امکان واریز و برداشت به صورت ریالی و پرفکت مانی در سایت فراهم است. برای واریز به وسیله درگاه بانکی 2، صاحبان کارت های بانک های ملت، تجارت، سپه، پاسارگاد، سامان، اقتصاد نوین، مهر ایران، شهر و تجارت به اندازه 1 میلیون تومان در روز و بقیه حساب های بانکی دیگر تا سقف 3 میلیون تومان می توانند واریز کنند.

کینگ رویال از نگاهی دقیق تر

در کینگ رویال می توانید علاوه بر شرکت در تورنمنت های روزانه رایگان و پولی و همچنین بازی روی میزهای سبک و سنگین هولدم و اوماها، از طریق ارسال لینک معرفی به دوستان و ثبت نام و فعالیت دوستانتان از طریق آن لینک، 45 هم درصد پورسانت بگیرید. علاوه بر این، دو تورنمنت رایگان Sit&Go هم در سایت در نظر گرفته شده است. این تورنمنت ها ظرفیت 8 نفره دارند و به محض تکمیل ظرفیت، شروع می شوند.

اطلاعات سایت کینگ رویال

آدرس سایت https://plutus1.xyz/signup
kpaly.info
http://www.kingroyal.shop
اینستاگرام @royall_poker
تلگرام @royal_poker
کاربری پوکر آنلاین
صفحه پشتیبانی سایت
پشتیبانی تلگرام
لینک ثبت نام کلیک کنید
لینک ورود کلیک کنید
اپلیکیشن ندارد

ویژگی‌ها

ویژگی های سایت دارد ندارد
هولدم *  
اوماها *  
تورنمنت های روزانه *  
اخبار   *
بلاگ آموزشی   *

امکانات

امکانات کاربری دارد ندارد
پروسه احراز هویت *  
پشتیبانی مناسب   *
اپلیکیشن اندروید   *
اپلیکیشن آی او اِس   *
نسخه دستکتاپ   *
پشتیبانی از زبان های مختلف   *
واریز و برداشت ریالی *  
پشتیبانی از پرفکت مانی *  
پشتیبانی از ارز دیجیتال   *
درآمدزایی از سایت *  
درصد مشارکت کاربر از درآمدزایی 45 درصد پورسانت معرفی دوستان

تصاویری از سایت

نحوه ثبت نام و استفاده

سایت در پی فیلترینگ های مکرر، مدتی از فعالیت دست کشید، ولی در بازگشت به شیوه ای جدید فعالیت نموده و هر بار باید لینک ورود یا ثبت نام سایت را از پشتیبانی کینگ رویال دریافت کنید.

برای ثبت نام در سایت از طریق لینک ارسالی، باید مشخصات اولیه شامل نام کاربری و ایمیل خود را وارد کنید و بعد برای نهایی سازی ثبت نام، ایمیل خود را تایید نمایید. در ادامه باید مشخصات حساب بانکی و شماره موبایل خود را هم در سایت ثبت کنید تا بتوانید در آن فعالیت نمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *