پویان مختاری و نیلی افشار

نیلی افشار: دستگیری پویان مختاری ارتباطی به سایت حضرات ندارد

نیلی افشار در خصوص دستگیری پویان مختاری همسرش که طی روز اخیر شایعات فراوانی را به دنبال داشته در اینستاگرامش مطالبی را نوشته است.

همانطور که احتمالا در جریان باشید، پویان مختاری (حضرات) روز 9 می در اسپانیا بازداشت شده است و هنوز خبری در خصوص او در دسترس نیست.

اینستاگرام پویان مختاری هم فعالیتی در این مدت نداشته است.

همسر و خانواده پویان مختاری پس از بازداشت او هنوز در اینستاگرام فعالیت دارند. نیلی افشار درباره دستگیری پویان مختاری خود نوشته است:

تمام اینای که حرف مفت و کذب و دروغ رو انتشار میدن، حواستون رو جمع کنید، پوریان قربانیه پاپوشی شده که واسش ساختن و این داستان نه ربطی به سایت حضرات داره نه به بیزینس پویان. پس سعی نکنید از آب گل آلود ماهی بگیرید. اگر به سایت ربط داشت که خیلیا دارن تبلیغ سایت شرط بندی می کنند، پس سعی نکنید حرف های کذب رو انتشار بدید. وقتی همه چی ثابت شد رو سیاهیش میمونه واسه خودتون.

اینستاگرام نیلی افشار

نیلی افشار همچنین با انتشار عکسی از همسرش که احتمالا در بازداشت گرفته شده است، نوشته:

پويان عزيز تر از جانم خدا پشتته ما همه پشتتيم تا اخرش واست ميجنگم و به همه ميگم كه تو بي گناهي اين جماعت , زنده كش مرده پرستن , همه از اب گلالود ماهي ميگيرن و واسشون مهم نيست جون يك نفر و واسه منفعت خودشون دهن كثيفشًون رو به دروغ باز ميكنند دست به هر كار كثيفي ميزنن
تو خدا پشتته من پشتتم خانوادت پشتتن
و تا اخرين نفسمون واست ميجنگيم. هرچي انرژيه خوبه مال تو

پویان مختاری و نیلی افشار
عکس پویان مختاری – بازداشت

پویان مختاری چندی پیش در اسپانیا خانه ای خریداری کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *