تاریخ:آوریل 14, 2021
تسلا موتورز

ایلان ماسک و تسلا موتورز صنعت پوکر را در چین ترویج می‌دهند؟

ایلان ماسک، بنیان گذارآمریکایی شرکت بزرگ تسلا موتورز می‌تواند به عنوان فروگشایی در صنعت پوکر در چین مطرح شود. آپدیت نرم افزاری جدیدی که در خودروهای جدید تسلا که در سال 2020 در چین فروخته خواهد شد، ممکن است به این امر کمک کند.

شرکت خودروسازی تسلا موتورز که سازنده خودروهای برقی است، اعلام کرده است که برای اولین بار قرار است در خودروهایش با آپدیت نرم افزاری، صنعت بازی‌های آنلاین به ویژه پوکر را در اختیار مالکان چینی این خودروها قرار دهد. بازی محبوب ماژونگ (به انگلیسی:Mahjong) و دو ورژن از بازی پوکر، از جمله بازی‌هایی است که قرار است در مرحله اول در خودروهای تسلا مورد آزمایش قرار گیرد.

با این وجود باید بدانید که مالکان خودروهای تسلا، فقط زمانی می‌توانند از این بازی‌ها استفاده کنند که خودرو تسلایشان به طور مناسبی پارک شده باشد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخچه قمار و شرط بندی در چین باستان می‌توانید، تاریخچه ای که در مجله بخت و اقبال در این مورد کار شده را مطالعه کنید.

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *