تاریخ:ژانویه 21, 2021
پنالتی در وان ایکس بت

بازی پنالتی‌ (Penalty) در سایت وان ایکس بت

بازی پنالتی (به انگلیسی: Penalty) یکی از ساده ترین بازی‌های فانتزی در سایت وان ایکس بت است شانس باید در زمین واقعی فوتبال با شما همراه باشد.

بازی پنالتی

بازی پنالتی‌ها یکی از ساده ترین بازی‌های فانتزی در گیم سنتر وان ایکس بت است. شما در این بازی پس از انتخاب مبلغ شرط باید انتخاب کنید که می‌خواهید دروازه بان باشید یا مهاجم.

پس از انتخاب دروازه بان یا مهاجم بودن، باید جهتی که می‌خواهید بازیکن شوت بزند و یا دروازه بان شیرجه برود را انتخاب کنید.

پنالتی در وان ایکس بت
پنالتی در وان ایکس بت

اگر جهت را درست انتخاب کنید، یک امتیاز می‌گیرید. بعد از 2 ضربه هر کدام از کاربران امتیاز بیشتری داشته باشند برنده خواهند شد.

اگر مساوی باشد، تا زمانی که برنده داشته باشد، بازی ادامه پیدا می‌کند. اگر برنده شدید، مبلغ شرط دو برابر می‌شود و بازی به پایان می‌رسد.

بونوس پنالتی در وان ایکس بت

در وان ایکس بت در برخی موارد به شما بونوس بازی پنالتی تعلق می‌گیرد. بونوس پنالتی در وان ایکس بت به اینگونه است که بعضی از شرط های شما در وان ایکس بت مشمول این بازی می‌شود.

هنگام ورود به حساب کاربری خود این بونوس به شما نشان داده می‌شود و پس از انتخاب دروازه بان و یا بازیکن بودن، یک صحنه پنالتی واقعی به نمایش در خواهد آمد و نتیجه ای که در آن صحنه پنالتی واقعی رخ دهد به عنوان نتیجه بازی محسوب می‌شود.

اگر نتیجه درست باشد، مبلغ موجود در حساب کاربری شما دو برابر می‌شود و در غیراینصورت صفر می‌شود. شرکت در این بازی و استفاده از این بونوس اختیاری است.

بازی‌های وان ایکس بت

پیش از این از بازی‌های موجود در گیم سنتر وان ایکس بت، بازی بالا یا پایین 7 (Under and Over 7) و بازی بازی شیر یا خط (Heads or Tails) را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی های لو رویال (hiloroyal) هم یکی از بازی های جذاب وان ایکس بت است.

اگر از عاشقان بازی فانتزی سوپرماریو هستید، این بازی هم یکی از محبوب ترین بازی های فانتزی در سایت وان ایکس بت محسوب می شود.

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *