تاریخ:ژانویه 20, 2021
بازی رویال های/لو

بازی های لو رویال (hiloroyal) در وان ایکس بت

یکی از بازی‌های محبوب درسایت‌های شرط بندی داخلی و خارجی، بازی های لو (Hi/Lo) است که در سایت وان ایکس بت هم دردسترس قرار دارد.

بازی بالا پایین (HiLo)

اصل بازی بالا پایین با ورق انجام می‌شود و دیلر پس از توزیع ورق بین بازیکنان، منتظر است که شما پیش بینی کنید ورقی که دریافت کرده اید، حدس میزنید از ورق دیلر از نظر ارزشی پایین تر است یا بالاتر.

بالا پایین-HiLo

ارزش کارت‌ها در این بازی هم درست مانند بازی ورق است و از این لحاظ تفاوتی ندارد.

یکی دیگر از انواع این بازی که در سایت های ایرانی رایج تر است، بازی بیگ های لو است که درست همانند بازی های لو انجام می‌شود، فقط این بازی به صورت فانتزی است.

در بازی های/لو اگر ارزش کارت ها مساوی باشد، مبلغ شرط به شما بازگردانده می‌شود.

بازی های لو رویال (hiloroyal)

بازی های لو رویال در سایت وان ایکس بت، هم یکی از بازی‌های محبوب فانتزی در گیم سنتر این وبسایت محسوب می‌شود.

در این بازی ابتدا مبلغ شرط خود را که از حداقل 430 تومان تا 8 میلیون و 720 هزار تومان قابل انتخاب است، انتخاب می‌کنید.

در برابر شما 4 کارت قرار می‌گیرد. شما باید یکی را انتخاب کنید و حدس بزنید که کارت نسبت به کارت بعدی خود چه وضعیتی دارد، بیشتر (Hi) است یا کمتر (Lo)

بازی رویال های/لو
های / لو رویال

اگر درست حدس بزنید، با توجه به یک ضرایب مشخص برنده خواهید بود و می‌توانید در همین نقطه متوقف شوید و مبلغ جایزه خود را بردارید و یا اینکه به بازی ادامه دهید.

اگر پیش بینی شما اشتباه باشد، بازنده اید و بازی به پایان می‌رسد. بازی تا زمانی که شما دوست دارید ادامه خواهد پیدا کرد.

بازی‌های وان ایکس بت

پیش از این از بازی‌های موجود در گیم سنتر وان ایکس بت، بازی بالا یا پایین 7 (Under and Over 7) و بازی بازی شیر یا خط (Heads or Tails) را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی داتا 21 در واقع همان بازی ورق معروف است که باید جمع ورق های شما به 21 برسد. درواقع این بازی نسخه ای تقریباً مشابه با بازی 21 (بلک جک) معروف است.

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *