بنگاه‌های شرط‌بندی تلفنی

بنگاه‌های شرط‌بندی تلفنی

در حالی که با رشد شرطبندی آنلاین، سهم شرطبندی تلفنی در بازار شرط‌بندی ورزشی کاهش یافته است، اما همچنان در بین قماربازانی که به استفاده از این سرویس عادت دارند و قدردان سبک شخصی و خاصی هستند که شرط‌بندی تلفنی به همراه دارد، محبوب است و طرفدارانی دارد. در نتیجه، برخی از بزرگترین و محبوب‌ترین بنگاه‌های شرط‌بندی در بریتانیا و ایرلند هنوز هم خدمات شرطبندی تلفنی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. با مجله بخت همراه باشید تا با این بنگاه‌های شرط‌بندی آشنا شوید.

شرط‌بندی تلفنی چیست؟

شرطبندی تلفنی دقیقاً همان چیزی است که از نام آن مشخص است – شرطبندی از طریق تلفن.

برخی از بنگاه‌های شرطبندی (بوک میکرها)، شماره‌های شرطبندی تلفنی را ارائه می‌کنند که بازیکنان می‌توانند برای شرط‌بندی با آن‌ها تماس بگیرند. تماس‌ها توسط مشاوران شرط‌بندی پاسخ داده می‌شود که هر شرطی را که مشتری درخواست می‌کند، می‌گیرند و می‌گذارند. پرداخت برای شرط‌بندی تلفنی یا با استفاده از حساب شرط‌بندی در بنگاه‌ یا با ارسال اطلاعات پرداخت با استفاده از صفحه کلید تلفن شما انجام می‌شود.

شرط‌بندی تلفنی نیز برای همگامی با عصر دیجیتال تکامل یافته است و بنگاه‌های شرط‌بندی که شرط‌بندی تلفنی را ارائه می‌دهند معمولاً شرط‌بندی از طریق واتس‌اپ (WhatsApp) را نیز به عنوان یک گزینه ارائه می‌دهند.

مزایای شرط‌بندی تلفنی

شرط‌بندی تلفنی معمولاً توسط قماربازانی استفاده می‌شود که قبل از اینکه شرط‌بندی آنلاین به یک چیز بزرگ تبدیل شود، به استفاده از این سرویس عادت کرده‌اند.

با این حال، چند مزیت را برای قماربازانی که از قبل حساب‌های شرط‌بندی آنلاین دارند، ارائه می‌دهد، از جمله:

 • در صورت درخواست، این امکان وجود دارد که در انتخاب خود شانس بیشتری نسبت به آنلاین دریافت کنید.
 • گزینه درخواست شرط‌های ویژه که به صورت آنلاین در دسترس نیستند، از جمله شرط‌های ترکیبی پیچیده‌تر یا عجیب‌تر مانند شرط‌های پرچمی (Flag bets) یا شرط‌های بالا و پایین (up and down bets).
 • دسترسی بالقوه به پاداش‌های خاص شرط‌بندی تلفنی یا جوایز شرط‌بندی رایگان.
 • برخی از بنگاه‌های شرط‌بندی یک خط اعتباری در حساب‌های شرط‌بندی تلفنی ارائه می‌کنند.
 • می‌توانید از شرط‌بندی تلفنی در زمانی که یک وب‌سایت شرط‌بندی قطع است یا زمانی که به اینترنت در دستگاه تلفن همراه خود دسترسی ندارید برای شرط‌بندی استفاده کنید.
 • یک ویژگی منحصر به فرد – اگر در شرط‌بندی ورزشی تازه کار هستید، می‌توانید قبل از انجام شرط‌بندی، سؤالاتی در مورد شرط‌ خود یا روند شرط‌بندی بپرسید.
 • راحتی – به عنوان مثال اگر نمی‌خواهید به صف طولانی بنگاه شرط‌بندی در میدان مسابقه محلی خود بپیوندید، اما همچنان می‌خواهید در یک بنگاه، شرط‌‌بندی کنید.

برترین بنگاه‌های شرط‌بندی تلفنی

برای سایت‌های شرط‌بندی جدید غیرمعمول است که شرط‌بندی تلفنی را به‌عنوان یک سرویس ارائه دهند، زیرا بوک میکرهای جدید در عوض تمایل دارند روی خدمات شرط‌بندی دیجیتال تمرکز کنند. در عوض، این بنگاه‌های معتبر هستند که فروشگاه‌های شرط‌بندی خیابانی را نیز اداره می‌کنند که هنوز دپارتمان شرط‌بندی تلفنی را حفظ کرده‌اند. خوشبختانه، این اپراتورهای شرط‌بندی تلفنی شامل برخی از بهترین و معتبرترین بنگاه‌های شرط‌بندی در بریتانیا و ایرلند هستند.

بویل اسپورتز (Boylesports)

بویل اسپورتز (Boylesports)

بزرگترین بنگاه شرط‌بندی مستقل ایرلند خدمات Fon-A-Bet خود را برای بازیکنانی که ترجیح می‌دهند از طریق تلفن شرط‌بندی کنند، ارائه می‌دهد. این سرویس به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته برای ساکنان بریتانیا و ایرلند در دسترس است. با این حال، Fon-A-Bet خارج از این منطقه در دسترس نیست. برای شرط‌بندی تلفنی با بویل اسپورتز (Boylesports)، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس با شماره
00 00 44 0800 از بریتانیا یا 00 00 44 1800 از ایرلند تماس بگیرید.

پدی پاور (Paddy Power)

پدی پاور (Paddy Power)

در حالی که بیشتر به خاطر شرط‌بندی‌های رایگان و بازارهای جدیدش نسبت به شرط‌بندی تلفنی شناخته می‌شود، پدی پاور همچنین Dial-A-Bet را به عنوان یک سرویس شرط‌بندی تلفنی ارائه می‌دهد. این سرویس به راحتی با یک پروفایل شرط‌بندی آنلاین موجود ادغام می‌شود، زیرا پدی پاور به شما امکان می‌دهد از یک پروفایل در تمام کانال‌های آن استفاده کنید.

Dial-A-Bet همچنین برای مشتریان پدی پاور در هر نقطه از جهان در دسترس است – اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا باید یک حساب کاربری پدی پاور جدید ایجاد کنید. شماره‌های شرط‌بندی تلفنی پدی پاور عبارتند از:
821 721 1800 (ایرلند)، 265 565 08000 (بریتانیا) و 9094 580 203 44+ (بین‌المللی).

شرط‌بندی تلفنی ویلیام هیل (William Hill telephone bets)

شرط‌بندی تلفنی ویلیام هیل (William Hill telephone bets)

ویلیام هیل شرط‌بندی تلفنی را هم به بازیکنان بریتانیایی و هم بین‌المللی ارائه می‌دهد. می‌توانید از پروفایل ویلیام هیل موجود خود استفاده کنید یا یک حساب کاربری جدید ثبت کنید. شماره‌های شرط‌بندی تلفنی ویلیام هیل 11 33 22 0800 (داخل بریتانیا) و 11 33 22 11 800+ (خارج از بریتانیا) است.

هنگام شرط‌بندی تلفنی با ویلیام هیل، سه گزینه پرداخت، پرداخت مستقیم از کارت نقدی، یک حساب اعتباری تا سقف 500 پوند یا یک حساب سپرده مستقیم دارید.

معایب شرط‌بندی تلفنی

سایت‌های شرط‌بندی ورزشی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قرار دادن شرط‌های ورزشی را آسان و راحت کنند، در حالی که شرط‌بندی تلفنی نسبتاً ابتدایی و پیچیده است. برخی دیگر از معایب احتمالی عبارتند از:

 • بنگاه شرط‌بندی شما ممکن است هنگام ثبت‌نام برای حساب شرط‌بندی تلفنی شرط‌بندی رایگان ارائه ندهد.
 • شرط‌بندی تلفنی به عنوان شرط‌بندی بر روی تلفن همراه خود با استفاده از سایت‌ها یا برنامه‌های شرط‌بندی مجزا نیست.
 • سرویس‌های شرط‌بندی تلفنی ممکن است برای سایت‌های شرط‌بندی آنلاین شرایط سپرده و حداقل سهام متفاوتی داشته باشد.

هنگام شرط‌بندی تلفنی ایمن باشید

اگر تازه وارد شرطبندی تلفنی شده‌اید، نکاتی وجود دارد که قبل از گیر افتادن باید از آن‌ها آگاه باشید.

 1. بسیاری از بنگاه‌های شرط‌بندی خدمات شرط‌بندی تلفنی ارائه نمی‌دهند، و اگر می‌خواهید شرط‌بندی تلفنی انجام دهید، بهتر است این کار را با بنگاه‌های معتبر انجام دهید. اگر تصمیم گرفتید از یک بنگاه معتبر استفاده نکنید، بررسی کنید که سرویس شرط‌بندی تلفنی که استفاده می‌کنید دارای مجوز فعالیت در بریتانیا توسط کمیسیون قمار بریتانیا باشد.
 2. جزئیات پرداخت خود را از طریق تلفن ارائه ندهید. اینها هرگز نباید از طریق تلفن از شما درخواست شود. همین امر در مورد رمز عبور شرط‌بندی تلفنی شما نیز صدق می‌کند.
 3. توجه داشته باشید که برقراری تماس مستقیم با یک مشاور تلفنی فرصتی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند تا با وادار کردن شما به شرط‌بندی بزرگتر یا اضافی، فروش خدمات خود را افزایش دهند. بنابراین در مورد شرط‌بندی یا خرج کردن پولی که بودجه‌ای برای آن در نظر نگرفته‌اید صحبت نکنید.

سوالات متداول شرط‌بندی تلفنی

آیا می‌توان از طریق تلفن شرطبندی کرد؟

بله، می‌توانید از طریق تلفن شرطبندی کنید. تنها چیزی که برای شرط‌بندی نیاز دارید یک تلفن همراه یا یک تلفن ثابت معمولی با صفحه کلید است. از آنجا به بعد، این روند تفاوت زیادی با شرط‌بندی در یک فروشگاه شرط‌بندی ندارد، تنها تفاوت این است که شرط از راه دور دریافت و قرار داده می‌شود. برخی از بنگاه‌های شرط‌بندی تلفنی، شرط‌بندی از طریق واتس‌اپ را نیز به عنوان گزینه شرط‌بندی تلفنی ارائه می‌دهند.

کدام بنگاه‌ها، شرطبندی تلفنی ارائه می‌دهند؟

شما متوجه خواهید شد که بیشتر بنگاه‌های شرط‌بندی معتبر که دارای بخش‌های شرط‌بندی تلفنی هستند، در دوره شرط‌بندی پیش از آنلاین راه‌اندازی شده‌اند. این بدان معناست که بنگاه‌های شرط‌بندی تلفنی به ندرت شامل سایت‌های شرط‌بندی می‌شوند که به صورت آنلاین شروع به کار کرده‌اند. با این حال، چندین اپراتور کوچک‌تر وجود دارد که شرط‌بندی تلفنی را ارائه می‌دهند. قبل از انتخاب یکی از این اپراتورهای کوچک‌تر، بررسی کنید که آن‌ها دارای مقررات و مجوز فعالیت در بریتانیا هستند.

چگونه شرطبندی تلفنی را شروع کنیم؟

برای شروع شرط‌بندی تلفنی به تلفن همراه یا تلفن ثابت و شماره اپراتور شرط‌بندی تلفنی نیاز دارید. هنگامی که هر دو مورد را داشتید، با شماره تماس بگیرید و مشاور شرط‌بندی تلفنی به شما کمک می‌کند تا هر اقدامی را که برای راه‌اندازی و شرط‌بندی با استفاده از تلفن خود نیاز دارید انجام دهید.

چگونه حساب شرطبندی تلفنی ایجاد کنیم؟

برخی از بنگاه‌های شرط‌بندی به شما اجازه می‌دهند از حساب شرط‌بندی آنلاین موجود خود برای شرط‌بندی تلفنی استفاده کنید. اگر اینطور نیست، می‌توانید با تماس با شماره شرط‌بندی تلفنی یک بنگاه و صحبت با مشاور، حساب خود را راه‌اندازی کنید.

هنگام شرطبندی تلفنی چگونه پرداخت را انجام دهم؟

گزینه‌های مختلفی برای پرداخت شرط‌بندی از طریق تلفن وجود دارد. این شامل:
·  با استفاده از حساب موجود خود و روش پرداخت در سایت‌های شرط‌بندی تلفنی واجد شرایط.
·  راه‌اندازی روش‌های پرداخت در یک حساب جدید، که می‌تواند شامل کارت اعتباری بانکی، سپرده‌های مستقیم یا استفاده از خط اعتباری بنگاه شرط‌بندی باشد.

آیا bet365 شرطبندی تلفنی را ارائه می‌دهد؟

Bet365 قبلاً یک سرویس شرط‌بندی تلفنی را در کنار شرط‌بندی آنلاین خود ارائه می‌کرد. با این حال، این بنگاه شرط‌بندی در سال 2020 به دلیل عدم علاقه کاربران خود سرویس شرط‌بندی تلفنی را به حالت تعلیق درآورد. در آن زمان bet365 ادعا کرد که این سرویس به قدری تقاضای کمی دارد که حفظ کارکنان اختصاصی فایده‌ای ندارد. کلیه کارکنان موجود به سمت‌های دیگر شرکت منتقل شدند. خوشبختانه، سه بنگاه بزرگ دیگر همچنان شرط‌بندی تلفنی را ارائه می‌کنند، از جمله William Hill، Paddy Power و Boylesports.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *