تخم مرغ بگیر

بازی تخم مرغ بگیر (Egg Catcher) در وان ایکس بت

بازی تخم مرغ بگیر (به انگلیسی: Egg Catcher) یکی از بازی‌های سایت شرط بندی وان ایکس بت است که در آن باید تلاش کنید تخم مرغ‌ها را بگیرید.

معرفی بازی تخم مرغ بگیر

در بازی تخم مرغ بگیر در سایت وان ایکس بت، تخم مرغ‌هایی که از 4 لانه شروع به افتادن می‌کند و گرگی با سبدی در دست در حال حرکت است که بتواند تخم مرغ ها را بگیرد و مانع افتادن آن‌ها شود.

در راندهای 1 تا 6، سه تخم مرغ به طور همزمان به زمین میافتد و در راند های 7 تا 10، دو تخم مرغ به طور همزمان از لانه ها به بیرون پرتاب خواهند شد.

شما باید از هر 4 دکمه خود استفاده کنید تا بتوانید گرگ را طوری کنترل کنید که در هر 10 راند، بتواند تمام تخم مرغ ها را بگیرد.

به ازای هر تخم مرغی که بگیرید، مبلغ بردتان افزایش پیدا می کند و بازی ادامه پیدا می‌کند.

اگر همه تخم مرغ ها در یک راند شکسته شوند، بازی را باخته اید و مبلغ شرط خود را از دست خواهید داد. در هر سطحی ککه دوست داشته باشید، می توانید مبلغ جایزه خود را برداشت کنید و از بازی انصراف دهید.

تخم مرغ بگیر

ریسک در بازی

در بازی آپشنی برای شما وجود دارد که بتوانید مبلغ برد خود را افزایش دهید، با زدن دکمه Risk می‌توانید در سه راند بعدی در صورت برنده شدن، مبلغ خود را برنده کنید.

پس از سه راند به طور خودکار Risk به اتمام می رسد.

پس از پایان سه راند در صورتی که بازنده نباشید، ریسک به پایان می‌رسد و مبلغ برنده شده شما دو برابر می‌شود.

بازی‌های وان ایکس بت

پیش از این از بازی‌های موجود در گیم سنتر وان ایکس بت، بازی بالا یا پایین 7 (Under and Over 7) و بازی بازی شیر یا خط (Heads or Tails) را نیز معرفی کرده بودیم.

هات دایس یکی از بازی‌های محبوب با تاس است که پیش از این در مجله بخت معرفی کرده بودیم.

بازی لوله کش (به انگلیسی: plumber) یکی از بازی‌های محبوب است که در پلتفرم‌های مختلف از طرفداران زیادی برخوردار است.

بازی داتا 21 در واقع همان بازی ورق معروف است که باید جمع ورق های شما به 21 برسد. درواقع این بازی نسخه ای تقریباً مشابه با بازی 21 (بلک جک) معروف است.

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *