یوونتوس-رابیوت

پیش بینی فوتبال؛ یوونتوس و برشا

یوونتوس امروز این فرصت را دارد که به گمانه زنی ها در مورد افت در سری آ، پایان دهد و برشا را با شکست راهی خانه کند.

یوونتوس-برشا
یوونتوس و برشا

بعد از باخت غیرقابل باور برابر هلاس ورونا، یوونتوس حالا در صدر جدول با اینتر هم امتیاز است و به خوبی می داند که از بازی امروز در برابر برشا، دیگر فرصت اشتباه ندارد. بازی های یوونتوس به طور سنتی، توجه مخاطبان ما را در سایت ایران ایکس بت جلب می‌کند و به همین دلیل آن را بررسی کرده ایم و دو گزینه را مد نظر داریم.

پیش بینی یوونتوس و برشا
پیش بینی یوونتوس-برشا

انتخاب اول ما، برد یوونتوس است. یوونتوس معمولا بعد از شکست، با چند برد به نتیجه قبلی واکنش نشان می دهد و بازی امروز با برشا هم مستثنی نخواهد بود. شاگردان ساری حتی در بازی رفت هم برشا را برده اند و آمار بازی های خانگی آنها، کماکان قابل تحسین است. یوونتوس تقریبا یک سال است که در خانه نباخته و این فصل به جز یک بازی، همه دیدارهایش را برده است.

ما انتظار داریم که برشا در این بازی نتواند گلزنی کند و دو تیم به هم گل نزنند. با اینکه برشا به صورت آماری در خارج از خانه خوب بوده اما آمار برابر تیم هایی مثل میلان یا رم خوب نبوده و نتوانسته در خانه آنها گلزنی کند. از طرفی یوونتوس قصد دارد با کلین شیت در این بازی، پیام روشنی به سایر ایتالیا بفرستد. دروازه بان یوونتوس یعنی وویچک شزنی هم به تازگی قراردادش را تمدید کرده و انگیزه های زیادی دارد که در اولین بازی بعد از تمدید، ارزش‌های خود را به هواداران یوونتوس نشان دهد.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *