لیورپول-واینالدوم

پیش بینی فوتبال؛ لیورپول و شفیلد یونایتد

در تنها بازی مهم امروز، دوباره به سراغ لیگ برتر انگلیس می رویم. در جایی که صدرنشین فعلی یعنی لیورپول باید به مصاف شگفتی‌ساز این فصل، شفیلد یونایتد، برود.

لیورپول-محمد صلاح
لیورپول-محمد صلاح

لیورپول چیزی تا پایان طلسم عدم قهرمانی در لیگ فاصله ندارد. جدال جذاب قرمزها و شفیلد یونایتد که در سایت ایران ایکس بت هم در دسترس است، قاعدتا گزینه اول بسیاری از علاقه مندان برای پیش بینی است.

پیش بینی لیورپول و شفیلد یونایتد
پیش بینی لیورپول و شفیلد یونایتد

برای بازی امشب، ۳ گزینه به شما پیشنهاد می دهیم. مطابق انتظار، اولین گزینه برد میزبان یا لیورپول است. لیورپول تمام بازی های خانگی این فصل خود را در لیگ برتر برده است و با توجه به شروع باخت‌های شفیلد یونایتد در خارج از خانه که چند روز قبل برابر منچسترسیتی رقم خورد، احتمالا لیورپول هم می تواند به روند درخشانش ادامه دهد.

همچنین انتظار داریم این بازی حداکثر ۴ گل داشته باشد(زیر ۵ گل). هفت بازی آخر لیورپول در تمام رقابت ها و هفت بازی آخر شفیلد یونایتد در لیگ برتر، زیر ۵ گل داشته است. با توجه به تقویم بازی ها، احتمالا بخشی از بازیکنان هر دو تیم، خسته باشند و این مسئله روی کیفیت ضربات آخر تاثیر خواهد گذاشت. هیچ کدام از ۹ بازی دیشب لیگ برتر، بیشتر از ۴ گل نداشت.

در پایان پیش بینی می کنیم شفیلد یونایتد حداقل یک کارت زرد بگیرد. با توجه به سبک بازی لیورپول، تمام تیم های مهمان در آنفیلد، امسال حداقل یک کارت زرد گرفته اند.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *