رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در سوپرکاپ اسپانیا

پیش بینی بازی رئال مادرید و اتلتیکو در سوپرکاپ

سرانجام فینال سوپرکاپ اسپانیا، امشب در عربستان با بازی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید برگزار می شود.

زیدان-سیمئونه
زیدان و سیمئونه

فینال سوپرکاپ اسپانیا، یکی از جذاب ترین بازی هایی است که می توان در سایت ایران ایکس بت پیدا کرد. دربی مادرید، امشب باید برنده داشته باشد تا قهرمان سوپرکاپ مشخص شود. رئال مادرید تا قبل از بازی امروز، در وضعیت بهتری نسبت به رقیب همشهری قرار دارد اما اتلتیکو مادرید هم انگیزه های فراوانی دارد تا به ناکامی در فینال ها پایان دهد.

پیش بینی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید
پیش بینی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

انتخاب اصلی ما برای این بازی، قهرمانی رئال مادرید است. این گزینه بدین معنی است که اگر رئال مادرید حتی در ضربات پنالتی هم برنده شد، شرط پیروز خواهد شد. با انتخاب این گزینه، ریسک پایین تر می آید اما به صورت کلی، گزینه هایی مثل شانس دو برابر رئال(برد مساوی) و حتی برد رئال مادرید، به احتمال بالا رخ می دهد.

زین الدین زیدان هرگز در فینال‌ها به عنوان یک مربی بازنده نبوده است. او در نبرد با سیمئونه، همیشه اتلتیکو مادرید را در این بازی ها شکست داده و چند هفته قبل در جریان بازی لالیگا در زمین اتلتیکو مادرید هم به این تیم نباخت. در جریان بازی های داخلی رسمی، از آخرین باری که اتلتیکو موفق شده رئال را ببرد نزدیک به ۴ سال می گذرد.

ما انتظار داریم حداقل یک گل در این بازی ببینیم. بعید است بازی ۰-۰ به پایان برسد، زیرا دو تیم در وضعیت خوبی در خط حمله قرار دارند.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *