تاریخ:می 16, 2021
پرتاب آزاد

بازی پرتاب آزاد (FREE THROWS) در وان ایکس بت

بازی پرتاب آزاد (به انگلیسی: FREE THROWS) یکی از بازی‌های وان ایکس بت است که علاقمندان بسکتبال می‌توانند در وان ایکس بت به این بازی بپردازند.

FREE THROWS در بسکتبال

پرتاب آزاد (به انگلیسی: FREE THROWS) در واقع پرتابی در بسکتبال است که طبق آن فردی که مرتکب خطا شده، تیم روبرو باید دو ضربه خطا پرتاب کند که هر کدام از آن‌ها یک امتیاز دارد.

پرتاب آزاد در واقع همان پنالتی در بسکتبال محسوب می‌شود.

بازی پرتاب آزاد (FREE THROWS)

بازی پرتاب آزاد در واقع یکی از بازی‌های فانتزی در وان ایکس بت است که در آن فرد بازی کننده می‌تواند با انتخاب یکی از بازیکنان بسکتبال یک پرتاب انجام دهند.

پرتاب آزاد
بازی پرتاب آزاد (FREE THROWS)

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید شما از بین کوین دورانت، لبران جیمز، کایر ایروینگ، جان وال و چند بازیکن دیگر می‌توانید بازیکن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از تعیین مبلغ و انتخاب بازیکن باید توپ را داخل تور بسکتبال پرتاب کنید. اگر توپ وارد تور بسکتبال شود، مبلغ شرط شما دو برابر خواهد شد.

اگر توپ وارد تور نشود، بازنده اید و بازی به پایان می‌رسد.

بازی‌های وان ایکس بت

پیش از این از بازی‌های موجود در گیم سنتر وان ایکس بت، بازی بالا یا پایین 7 (Under and Over 7) و بازی بازی شیر یا خط (Heads or Tails) را نیز معرفی کرده بودیم.

از دیگر بازی‌های وان ایکس بت سوپر ماریو (به انگلیسی:Super Mario) یکی از بازی‌های فانتزی است که توسط نینتندو طراحی شده است و از محبوبیت بالایی برخودار است.

پیش بینی بسکتبال

برای پیش بینی بسکتبال می‌توانید به توصیه‌هایی که برای پیش بینی بسکتبال NBA که در مجله بخت ارائه شده استفاده کنید.

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *