تاریخ:آگوست 16, 2022
4 نکته طلایی برای یک شرطبندی پرسود در بیسبال (MLB)

4 نکته طلایی برای یک شرطبندی پرسود در بیسبال (MLB)

بیسبال سرگرمی مورد توجهی در آمریکاست. The Boys of summer, Peanuts, Cracker Jack.
با وجود شانس‌های بی‌پایانی برای بردن شرط‌بندی، در نظر داشتن چند نکته شرطبندی بیسبال در بردن شرط‌ها برای شما سودمند خواهد بود.
اگر در شرطبندی در رویدادهای ورزشی تازه‌وارد هستید، لیگ برتر بیسبال (MLB) سرزمین فرصت‌ها برای شماست. از آپریل تا اکتبر تقریباً هر روز بیش از دوازده بازی بیسبال از بازی‌های فصل‌های معمولی در حال انجام است.
همانطور که تیم‌های بیسبال حریف آینده خود را برای پیداکردن ویژگی‌ها و گرایش‌ها از قبل پیش‌بینی و آنالیز می‌کنند، شرط‌بندان هم باید تمام آنچه را که می‌توانند در مورد ورزشی که قصد دارند پول خود را روی آن بگذارند، قبل از اولین شرط‌بندی بیاموزند.
ما اینجا هستیم تا با راهنمای مفید خود به تقویت استراتژی شرطبندی بیسبال شما کمک کنیم. قبل از شرط‌بندی بر روی آخرین شانس‌های MLB، در اینجا برای شروع چهار نکته طلایی و آسان برای شرط‌بندی بیسبال آورده شده است. پس همراه مجله بخت باشید.

مطالب مرتبط: معرفی رشته بیسبال و قوانین و ماهیت این رشته ورزشی

بهترین استراتژی برای شرطبندی بیسبال چیست؟

وقتی نوبت به کشف بهترین استراتژی شرطبندی بیسبال می‌رسد، واقعاً باید بگوییم که تحقیق و بررسی‌های دقیق شما پاسخگوی اصلی این سوال خواهند بود. هر سایت شرطبندی ورزشی ضرایب شانس و روش‌های متفاوتی برای ارائه دارد، و شما باید هر کدام را همراه با انواع مختلفی از شرط‌بندی‌هایی که ارائه می‌کنند (شرط‌های مانی لاین، شرط‌بندی‌های پراپ یا حاشیه‌ای، شرط‌بندی‌های میکس، شرط‌بندی‌های ران لاینز و غیره) بررسی کنید.
به علاوه باید توجه کنید که احساسات خود را از دور خارج کنید. آیا زمانی که نیویورک یانکیز را برای شکست دادن بوستون رد ساکس انتخاب می‌کنید به این خاطر است که واقعا فکر می‌کنید آنها تیم بهتری هستند یا فقط طرفدار یانکیز هستید؟ اینها انواع سوالاتی هستند که باید قبل از شرطبندی در هر فصل معمولی بیسبال، پلی آف MLB یا بازی‌های سری جهانی از خود بپرسید. هر چه بیشتر روی پیداکردن درک درستی از دیدارهای دو تیم تمرکز کنید، این به شما کمک می‌کند تا تصویر کلی بهتری از اینکه شرطهای خود را چگونه تنظیم کنید، به دست آورید.

اولین گام این است که یک سایت شرطبندی MLB مناسب برای خود پیدا کنید

سایت‌های پیشنهادی ما موارد زیر هستند:

برای یافتن سایت‌های شرطبندی بیسبال مناسب، فقط باید توجه کنید که ویژگی‌های کدام سایت با شرایط شما مطابقت دارد. فقط این که نام یک سایت شرطبندی ورزشی با نام یک برند بزرگ همراه می‌شود، لزوماً به این معنی نیست که شما باید برای شرطبندی به سراغ آنها بروید. به همین دلیل مهم است که به هر یک از این سایت‌های شرطبندی نگاهی بیندازید و ببینید هرکدام چه چیزی برای ارائه دارند. فقط در این صورت است که می‌توانید تصمیم آگاهانه‌ای در مورد اینکه می‌خواهید به سراغ کدام بوک‌میکر بروید بگیرید.
هنگامی که در مورد سایت شرطبندی بیسبال ایده‌آل خود تصمیم گرفتید، وقت آن است که با راهنمایی‌ها همراه شوید تا درآمد بزرگ بعدی خود را دریافت کنید.

نکته اول: در نظر گرفتن پرتاب کننده برای موفقیت در شرطبندی بیسبال حیاتی است

پرتاب کننده در بیسبال
پرتاب کننده در بیسبال

مشاوران املاک و مستغلات به شما توصیه می‌کنند که کلید فروش خانه به بهترین شکل، مکان، مکان و مکان است. وقتی نوبت به شرطبندی بیسبال می‌رسد، کلید موفقیت، در پرتاب توپ، پرتاب توپ و پرتاب توپ است. اولین نکته در شرطبندی بیسبال برای ما این است که به بازیکنی که در زمین توپ می‌زند و اصطلاحا پیچر است، توجه دقیقی داشته باشیم.
جستجوی بهترین بازی‌های MLB برای شرط‌بندی همیشه با فهرست پیچرهای احتمالی روز آغاز می‌شود. در فوتبال، کوارتربک بازیکن کلیدی زمین است. اما اگر مصدومیتی وجود نداشته باشد، این بازیکن در بازی‌ها یکسان می ‌ماند. در بیسبال، پیچر استارتر، در هر بازی متغیر است.

بیسبال یک رقابت جنگی است

تیم‌ها با 5بازیکن که در چرخش هستند پیش می‌روند. در روزهای اول، انتظار این را داشته باشید که آس‌ها باهم برخورد داشته باشند. اما هرچه بیشتر جلو می‌رویم، چرخش‌های پیچرها به دلیل آسیب‌دیدگی‌ها، آب‌وهوا و خصلت‌های متفاوت برنامه‌ریزی، بر روند ادامه یک فصل تأثیر می‌گذارند.
به دنبال بازی‌هایی باشید که در آن آس یک تیم با استارتر شماره 5 حریف مسابقه می‌دهد. مراقب مسابقاتی که بین دو تیم و بدون فاصله زمانی برگزار می‌شوند باشید، به خصوص زمانی که یک تیم ممکن است مجبور شود یک لیگ برتر را برای شروع نقطه ای دعوت کند.

یکی از جدیدترین ترندها در بیسبال، استارت bullpen است. در این مثال، یک تیم از چندین پیچر استفاده می‌کند که هر کدام برای یک یا دو دوره چوب زنی انجام می‌شود. قرار دادن چنین ترکیبی در برابر یک شروع کننده برتر می‌تواند به یک روز سودآور برای کسانی که از ستاره تیم حمایت می‌کنند منجر شود.
با این اوصاف، تحقیقات خود را به استارترها محدود نکنید. درک توانایی‌های یک تیم برای پیش‌بینی موفقیت بالقوه آنها، به اندازه توانایی‌های استارتر ضروری است. اگر توپ در اختیار یک تیم نامنظم قرار گیرد، یک تلاش درخشان از یک شروع کننده خوب می‌تواند در عرض چند دقیقه منفجر شود.
ERAیک تیم را بررسی کنید. تاریخچه بازی‌های اخیر آنها را بدانید. آیا آنها در دور موفقیت هستند، یا در حال مبارزه‌اند و انتظارات فراتر از توانایی آنهاست؟ اگر استارتر روز را دوست دارید اما ادامه بازی برای شما ناخوشایند است، یک شرط بیسبال برای پنج دوره اول را در نظر بگیرید. در این شرط تیکت شما پس از پایان اینینگ پنجم نقد می‌شود.

نکته دوم: آندرداگ روی میزبان بسیار سودآور است

بیسبال-MLB
بیسبال-MLB

لیگ برتر بیسبال در یک فصل 162 بازی برگزار می‌کند. یعنی 81 بازی تیم‌ها در خانه برگزار می‌شوند. میانگین رکورد تیم‌ها در مسابقاتی که در خانه برگزار می‌شد در طول فصل MLB 2019 ، 38-42 بوده است. بیشتر تیم‌ها در خانه پیروز می‌شوند. از 30 باشگاه بیسبال در MLB،18 باشگاه رکوردهای برد در خانه را در طول فصل 2019 ثبت کردند.

نکته بعدی شرطبندی بیسبال؟

پیدا کردن آندرداگی که در زمین بیسبال خود بازی می‌کند همیشه سودمند است. این امر به ویژه در مکان‌های عجیب و غریب مانند پارک فن‌وی بوستون، یا در ارتفاعات مایلی در میدان کورز کلرادو صدق می‌کند. در طول فصل 2019، 13 تیم بیسبال با 0.500 به عنوان آندرداگ در زمین خود بازی کردند.
حتی تیم‌های واقعا بدی مانند بالتیمور اوریولز (20 برد) و میامی مارلینز (28 برد) در هنگام کسب ضریب شانس در خانه از موفقیت چشمگیری برخوردار بودند.
زیبایی شرطبندی‌های آندرداگ در این است که برای کسب سود نیازی به برنده شدن ندارید، زیرا با هر شرط شانس مثبتی از مانی لاین دریافت می‌کنید.

نکته سوم: ارزش امتیاز استراحت را جدی بگیرید

رشته بیسبال
پیچر تیم بیسبال آمریکا

هنگامی که روی یک کمپین 162 بازی شرطبندی می‌کنید، استراحت موهبتی ارزشمند است. اصلا عجیب نیست که تیم‌هایی که امتیاز استراحت دارند، معمولاً زمانی که به زمین بازمی‌گردند، در مقابل حریفی که روز قبل از بازی زمین را به دست می‌آورد موفق‌تر هستند.
در واقع، 19 تیم از 30 تیم، رکوردهای 0.500 یا بهتر را در طول فصل MLB 2019 در بازی‌هایی به ثبت رساندند که نسبت به حریف خود در داشتن امتیاز استراحت برتری داشتند. احتمالاً خیلی تعجب نخواهید کرد که تیم‌های برتری مانند لس آنجلس داجرز (6-2)، هیوستون آستروس (5-2) و تامپا بی ریس (5-2) همگی در این شرایط بسیار موفق بودند.
اما ارزش امتیاز استراحت زمانی بیشتر می‌شود که بدانید بالتیمور اوریولز با 108 باخت 6-4 و تورنتو بلو جیز با 95 شکست با نتیجه 5-2 دارای امتیاز استراحت بودند. با وجود مبارزاتی که داشته‌اند، بلو جیز یک تیم امیدوارکننده است و هواداران به زودی می‌توانند با شروع شرطبندی ورزشی در کانادا روی این تیم شرطبندی کنند.
حتی تیم بدشانس تایگر دیترویت، که 114 بازی در MLB را از دست داد، با امتیاز استراحت 2-1 پیش رفت.

نکته چهارم: به توزیع شانس‌ها و تقسیم‌بندی‌های مسابقات توجه کنید

او جی سیمپسون-بیسبال
او جی سیمپسون-بیسبال

هر تیم MLB در طول فصل 19 بار طبق تقسیم‌بندی‌ها با هر یک از حریفان خود بازی می‌کند. این موضوع به معنای شانس‌های بسیار زیادی برای تیم ضعیف است تا بتواند به برتری برسد. آخرین نکته شرطبندی بیسبال ما این است که هنگام جستجوی آندرداگ‌ها و شانس‌های ضعیف، به تقسیم‌بندی مسابقات توجه زیادی داشته باشید.
در طول کمپین‌های 2019، هر تیم MLB در 22 بازی آخر مقابل حریفان در دسته‌بندیخود پیروز شده بود. تایگرز در 22 بازی از 47 بازی خود مقابل حریفان لیگ آمریکا در بخش مرکزی پیروز شدند. البته این تنها 46.8 درصد از پیروزی‌های آنها است. بلو جییز 33 پیروزی از 67 پیروزی (49.2 درصد) را با هزینه باشگاه‌های Al East به دست آورد.
می‌دانید که در اکثر آن بازی‌ها، هر یک از آن تیم‌ها در لاین‌های شرط‌بندی اولیه دارای ضرایب شانس پایینی بودند. مسابقه‌های متعدد تیم‌ها با یکدیگر در طول یک فصل باعث آشنایی بیشتر می‌شود و احتمال ناراحتی در تقسیم‌بندی‌های مسابقات را بیشتر می‌کند.
به یاد داشته باشید که ممکن است به اندازه همه تعداد برنده‌هایی که آندرداگ شرطبندی می‌کنند، پول نقد نداشته باشید، اما با در نظر گرفتن شانس‌های مثبت، احتمال بازگشت سرمایه شما در دراز مدت بالاتر خواهد بود.

حالا شرطبندی بیسبال برای شما آسان‌تر شده است

با خواندن این راهنما، شما با نکات اصلی شرطبندی بیسبال آشنا شدید. مانند همه فیلدهای شرطبندی ورزشی، تکالیف خود را انجام دهید و به خوبی همه چیز را بررسی کنید. سعی کنید در مسیری قرار بگیرید که هم بازیکنان و هم تیم‌ها در آن ترند هستند. روی این چهار نکته آسان تمرکز کنید و مطمئن باشید که به زودی شرطبندی‌های بیسبال بسیار سودآوری در راه است.
برای مشاوره در مورد نحوه شرطبندی در ورزش‌های دیگر، فراموش نکنید که راهنمای نحوه شرطبندی ورزشی آموزنده ما را بررسی کنید.

مطالب مرتبط: آموزش پیش بینی بیسبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.