تاریخ:سپتامبر 28, 2022
بازی Reels of wealth

آموزش بازی Reels of wealth

مقدمه

بازی Reels of wealth یک اسلات ویدیویی است. این بازی پر از نماد جواهرات پر زرق و برق و انبوهی پول و صندوقچه‌های گنج است. این اسلات پنج گردونه‌ای دارای 10 خط پرداخت است که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا هم چرخش رایگان و هم پول نقد برنده شوند. به خاطر اینکه تعداد خط‌های پرداخت در این بازی زیاد است. بنابراین احتمال برد بازیکنان نسبت به اسلات‌های با تعداد کم خط پرداخت بیشتر است. ما در ادامه مجله بخت به معرفی این اسلات ویدیویی می‌پردازیم.

گرافیک بازی Reels of wealth

گردونه‌ها در بازی Reels of wealth توسط یک قاب طلایی احاطه شده‌اند. زمینه بازی بنفش است و انبوهی از آیتم‌ها که شامل فلزات گرانبها، سکه، گلدان، حروف انگلیسی و جواهرات می‌شود در آن قرار دارد. در زیر همه این آیتم‌ها یک صفحه وجود دارد که باید در آن مبلغ شرط ‌بندی را تعیین کنید. همچنین یک علامت i در بالای صفحه وجود دارد که ارزش هر یک از خطوط پرداخت را توضیح می‌دهد.

کاربران می‌توانند هم به صورت خودکار و هم دستی این اسلات ویدیویی را بازی کنند. در بخش دستی کاربر خود زمان توقف اسلات را تعیین می‌کند. اما در حالت خودکار توقف گردونه‌ها به صورت اتومات بعد از مدت زمان مشخصی انجام می‌شود.

بازی Reels of wealth
بازی Reels of wealth

نحوه برنده شدن در بازی Reels of wealth

برای برنده شدن جایزه باید سه، چهار یا پنج نماد یکسان از سمت چپ در یک خط پرداخت قرار گیرند. حروف J و Q دارای کمترین ضریب هستند. به ترتیب ضرایب این حروف 1 برابر، 5 برابر و 15 برابر است.

حروف K و A   با 2 برابر، 10 و 30 برابر در رتبه بعدی قرار دارند. سکه، شمش طلا و یاقوت سبز در رده بعدی قرار دارند. نمادهای پرسود یاقوت آبی، کیسه پر از سکه و صندوقچه پر از الماس با ضریب 15، 50 و 200 است.

نماد wild آبی و طلایی نه تنها هنگام قرارگیری در کنار سایر آیتم‌ها یک خط پرداخت را کامل می‌کند. بلکه مبلغ شرط بندی را نیز دو برابر می‌کند. به عنوان مثال سه نماد J و یک wild در گردونه‌های یک، دو، سه و چهار باعث می‌شود به جای سود 5 برابر، سود 10 برابر بدست آورید.

اگر دو wild و یک نماد دیگر وجود داشته باشد، جایزه شما چهار برابر می‌شود. مثلا در مثال قبلی سودتان به جای اینکه 5 برابر شود، 20 برابر می‌شود. توجه نمائید نماد wild فقط در گردونه 2 و 4 ظاهر می‌شود.

چرخش رایگان

در بازی Reels of wealth بازیکنان می‌توانند چرخش رایگان دریافت کنند. پس از هر برد به بازیکنان یک چرخش رایگان تعلق می‌گیرد. اگر چهار بار پشت سرهم یک ترکیب برنده ایجاد شود، ضریب چرخش رایگان دو برابر می‌شود. پس از هشتمین برد متوالی میزان چرخش 3 برابر می‌شود.

نماد SCATTER

در اکثر اسلات‌های ویدیویی این ویژگی برداشته شده است. اما در بازی Reels of wealth هنوز هم این امکان پاداش اضافی است وجود دارد. هر زمان که نماد SCATTER در بازی به صورت پراکنده ظاهر شود میزان جایزه بازیکنان چند برابر می‌شود. اگر دو بار بدون هیچ نظمی در داخل گردونه‌ها وجود داشته باشد جایزه 2 برابر، 3 بار 4 برابر، 4 بار 10 برابر و همینطور تا زمانی که 15 بار قرار گیرد ادامه دارد. اگر 15 تا از آیتم‌ها، نماد SCATTER باشد جایزه 2000 برابر می‌شود.

بازی Reels of wealth
بازی Reels of wealth

بازی پاداش

بازی پاداش یک ریسک برای افزایش مبلغ برد است. در این بازی یک سکه وجود دارد. قبل از شروع باید بازیکن حدس بزند که سکه شیر یا خط ظاهر می‌شود. اگر پیش بینی درست باشد مبلغ برد دو برابر می‌شود. اما اگر اشتباه باشد تمام مبالغ برد را از دست می‌دهد و باید از بازی خارج شود.

سخن آخر

اسلات‌های ویدیویی زیادی برای بازی وجود دارد. اما اگر تصاویر سکه و فلزات گرانبها برایتان جالب است بازی Reels of wealth یک گزینه مناسب برای شما است. شما می‌توانید این بازی را در سایت وان ایکس بت بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.