Staking plan

روش های مبلغ گذاری در شرطبندی

سیاست‌هایی که تعیین می‌کند شما باید چه نسبتی از سرمایه کلی خود را روی هر شرط بگذارید، روش مبلغ گذاری یا Staking paln نام دارد.

  •  روش اول : بانک دو برابر

این روش برای استراتژی هایی استفاده میشود که نیاز دارد شما به صورت مرحله ای مبلغ گذاری کنید، تمام کاری که نیاز است برای اجرای این روش انجام دهید تعیین مرحله اول است تا زمانی که موجودی حساب شما 2 برابر شود. فرض کنید شما 100 هزار تومان سرمایه اولیه دارید، ابتدا تعیین میکنید در هر شرط چه مبلغی قرار بدهید و چه مقدار سود می‌خواهید از هر شرط ، طبیعتا مقدار هر شرط باید متناسب با سرمایه اولیه باشد ، پیشنهاد می‌شود این مبلغ بیشتر از 10-15% از سرمایه کل نباشد.

خب مثلا شما تعیین میکنید مبلغ هر شرط شما 10 هزار تومن باشد، به این ترتیب شرطبندی خود را شروع کرده تا زمانی که موجودی حساب شما از 100 به 200 هزار تومان افزایش پیدا کند. زمانی که موفق شدید موجودی حساب خود را 2 برابر کنید، شما مجاز هستید مبلغ هر شرط را یک مرحله بالا ببرید ، یعنی هر شرط 20 هزار تومان ، زمانی که موجودی حساب شما دو برابر شد یعنی 400 هزار تومان شما دوباره مجاز هستید مبلغ شرط را 1 مرحله بالا ببرید یعنی 30 هزار تومان و به همین شکل ادامه پیدا میکند.

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *