تاریخ:سپتامبر 25, 2023
پیش بینی جام جهانی

معرفی چند سایت و اپلیکیشن پیش بینی جام جهانی با جایزه

با شروع جام جهانی 2022 قطر سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی مسابقات پیش بینی جام جهانی را برگزار می‌کنند که در ادامه بررسی می‌کنیم.

پیش بینی مسابقات فوتبال با جوایز یکی از محبوب ترین بازی‌هایی است که در حاشیه تورنومنت‌های فوتبالی انجام می‌گیرد.

با توجه به استقبال گسترده هواداران فوتبال از جام جهانی، این مسابقات هم یکی از جذاب ترین مسابقات برای پیش بینی در نظر گرفته می‌شود.

چه سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی پیش بینی جام جهانی با جایزه دارند؟

سایت یا اپلیکیشنجایزه
ورزش سهدارد
طرفداریدارد
فوتبال 360دارد
سایت نماوادارد
پیش بینی اختاپوس صداوسیماجوایز نامشخص
اپلیکیشن روبیکادارد

پیش بینی جام جهانی سایت ورزش سه

شرکت در مسابقه پیش بینی جام جهانی سایت ورزش سه رایگان است. تا پایان جام تیم‌های صعود کننده و رتبه‌ی آنها را در هر مرحله به صورت رایگان پیش‌بینی کنید و جایزه ببرید. شما می‌توانید پیش از اتمام زمان هر مرحله پیش‌بینی خود را ثبت کنید؛ و به ازای هر پیش‌بینی صحیح امتیاز کسب کنید. امتیازات شما در هر مرحله با هم جمع خواهند شد و در پایان جام به نفرات برتر جایزه اعطاء خواهد شد .

پیش بینی ورزش سه
پیش بینی ورزش سه

جوایز: در پایان رقابت‌ها سه دستگاه PlayStation 5 برای نفرات اول تا سوم.

پیش بینی جام جهانی سایت طرفداری

پیش بینی جام جهانی در سایت طرفداری هم رایگان است. فرصت شرکت در مسابقه پیش‌بینی روزانه تا پیش از شروع هر بازی خواهد بود و پس از آن امکان ثبت و ویرایش پیش‌بینی وجود نخواهد داشت. امتیاز و رتبه شما پس از اتمام هر بازی نمایش داده خواهد شد. کسانی که در مسابقه پیش بینی روزانه امتیاز بیشتری کسب کنند شانس بیشتری برای برنده شدن دارند.

جوایز: روزانه 5 میلیون تومان به صورت قرعه کشی / 3 دستگاه آیفون پرومکس 13

پیش بینی جام جهانی سایت نماوا

سایت نماوا هم پیش بینی جام جهانی را به صورت رایگان برگزار کرده است. در این مسابقه به نفر اول جام و همچنین به قید قرعه به کسانی که بتوانند قهرمان مسابقات و آقای گل را پیش بینی کنند جوایزی اهدا می‌شود.

پیش بینی نماوا
پیش بینی نماوا

جوایز: نفر اول 100 میلیون تومان / آیفون 13 و پلی استیشن PS5 به قید قرعه به پیش بینی صحیح قهرمان جام و آقای گل مسابقات.

پیش بینی جام جهانی سایت فوتبال 360

فوتبالی‌ها می‌توانند با شرکت در مسابقه پیش‌بینی فوتبال 360 بازی‌های جام جهانی را پیش‌بینی کنند و برنده یک پژو 207 و جوایز ارزنده دیگری شوند. شرکت‌کننده‌ای که در پایان جام جهانی بیشترین امتیاز را کسب کند، صاحب یک خودرو 207 می‌شود. برای نفرات دوم و سوم و برندگان چهار دور مسابقات هم جوایزی درنظر گرفته شده است.

جوایز: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ برای کاربر با بالاترین امتیاز در مجموع تمام بازی‌های جام جهانی. ۵۰ میلیون تومان، برای نفر دوم رده‌بندی پیش‌بینی مجموع بازی‌های جام جهانی. ۲۰ میلیون تومان، برای نفر سوم رده‌بندی پیش‌بینی‌ مجموع بازی‌های جام جهانی.

پیش بینی اختاپوس

مسابقه پیش بینی اختاپوس با همکاری تلوبیون و شبکه ورزش برگزار می‌شود. هنوز جوایز پیش بینی این مسابقه به طور دقیق اعلام نشده است.

تکمیل می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *