پیش‌بینی انگلیس و اسلوونی یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی انگلیس و اسلوونی یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

بازی آخر گروه سوم جام ملت‌های اروپا با پیش‌بینی انگلیس و اسلوونی یورو ۲۰۲۴ دنبال می‌شود. انگلیسی‌ها که تقریبا از صعود خود به مرحله بعد مطمئن هستند، باید به مصاف تیمی بروند که تاکنون نباخت. علاقه‌مندان به شر‌ط‌بندی فوتبال، این مسابقه را برای تحلیل دنبال می‌کنند. کاری که این مقاله می‌کند، نگاهی کلی به این بازی جذاب و مرور نکات شرط‌بندی خواهد بود. مجله بخت

مقدمه

روی کاغذ کسب ۴ امتیاز از ۲ بازی برای انگلیس نتیجه بدی نیست. اما سبک بازی محتاطانه و خسته‌کننده انگلیس، انتقادات زیادی را در داخل خلق کرد. یک برد حداقلی مقابل صربستان و یک تساوی مقابل دانمارک، گرت ساوتگیت را در نوک پیکان انتقادات قرار داد. اسلوونی در نقطه مقابل با کسب دو تساوی مقابل دانمارک و صربستان، به خوبی نشان داد که سزاوار حضور در مسابقات جام ملت‌های اروپا بود.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی انگلیس و اسلوونی یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی انگلیس و اسلوونی یورو ۲۰۲۴

هر دو تیم به هم گل می‌زنند، تنها انتخاب ما برای پیش‌بینی انگلیس و اسلوونی یورو ۲۰۲۴ است.

اول از همه باید بدانید که این یک گزینه ریسکی است. سبک بازی انگلیس در دو بازی قبلی و فرم خوب اسلوونی، هر گزینه‌ای از این بازی را برای شرط‌بندی ریسکی می‌کند. به همین دلیل است که ضریب گلزنی دو تیم بسیار بالا است. بازی‌های کم‌گل انگلیس در این مسابقه می‌توانند متوقف شودند.

اسلوونی برای صعود به مرحله بعدی نیاز به کسب امتیاز دارد. احتمالا اسلوونی در این بازی برای گل زدن تلاش می‌کند و حتی نیم‌نگاهی به بردن مسابقه دارد. انگلیسی‌ها سه بازی پیاپی است که در مسابقات مختلف از رقبا گل می‌خورند. هشت بازی آخر اسلوونی در رقابت‌های مختلف، با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید. در نتیجه، این گزینه ارزش ریسک کردن دارد.

اطلاعات بازی

نبرد انگلیس و اسلوونی در مسابقات جام ملت‌های اروپا در روز ۵ تیر ۱۴۰۳ و ۲۵ ژوئن ۲۰۲۴ در ورزشگاه راین انرگی اشتادیون شهر کلن و در ساعت ۲۱ به وقت محلی و ۲۲:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی انگلیس

انگلیسی‌ها نیاز به معرفی ندارند. سه‌شیرها با حضور ستارگانی مثل هری کین، جود بیلینگهام، فیل فودن، بوکایو ساکا، دکلان رایس، ترنت الکساندر آرنولد و کایل واکر، یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های جام محسوب می‌شوند. اگرچه به صورت تاریخی، انگلیس در بردن جام ملت‌های اروپا ناکام است. نتایج اولیه انگلیس، خیلی امیدوارکننده به نظر نمی‌رسد.

معرفی اسلوونی

تیم ملی اسلوونی در نقطه مقابل انگلیس، تیمی تقریبا ناشناخته برای علاقه‌مندان به فوتبال بود. اگرچه کسب دو امتیاز از دو بازی اول باعث شد که فوتبال دوست‌ها پیگیر نتایج این تیم شوند. بنیامین ششکو در نوک خط حمله و یان اوبلاک در خط دروازه، بدون شک مشهورترین بازیکنان تیم ملی اسلوونی محسوب می‌شوند. باید ببینیم که آیا یوسیپ ایلیچیچ هم بالاخره در این بازی برای اسلوونی به میدان می‌رود یا خیر.

رکورد بازی رودررو

به صورت کلی تیم‌های ملی انگلیس و اسلوونی تاکنون شش بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. پنج پیروزی برای انگلیس و یک تساوی، حاصل کار بازی‌های دو تیم است. درواقع، اسلوونی هرگز موفق به پیروزی مقابل انگلیس نشد. ثبت ده گل برای انگلیس و چهار گل برای اسلوونی، به خوبی از تفاوت دو تیم خبر می‌دهد.

تحلیل بازی

گرت ساوتگیت در خانه مورد انتقاد بسیاری از هواداران تیم ملی انگلیس است. این بازی می‌تواند تبدیل به فرصتی شود که انگلیس، منتقدانش را ساکت کند. اما اسلوونی در نقطه مقابل هشت بازی پیاپی است که از تیمی نمی‌بازد. اسلوونی برای صعود به مرحله حذفی به کسب حداقل یک امتیاز از این مسابقه نیاز دارد.

خط دفاع انگلیس در بازی‌های قبلی آسیب‌پذیر نشان داد. از طرفی تیم ملی انگلیس برای گل زدن مشکل دارد. سه بازی آخر انگلیسی‌ها در رقابت‌های مختلف زیر ۱.۵ گل ثبت کرد. اگر اسلوونی همچنان به گل زدن ادامه دهد، گزینه گلزنی هر دو تیم می‌تواند ضریب بسیار بالایی داشته باشد.

فرم بازیکنان و مصدومیت

مصدوم خاصی از اردوگاه دو تیم انگلیس و اسلوونی گزارش نشد. با این وجود تیم ملی انگلیس از نظر فرم بازیکنان با چالش مهمی روبرو است. هری کین به عنوان آقای گلی بوندسلیگا، در مسابقات یورو فرم خیلی خوبی از خود نشان نداد. حتی جود بیلینگهام هم نمی‌تواند فرم رئال مادرید را در انگلیس تکرار کند. سه‌شیرها مشکلات زیادی در ارائه بازی زیبا دارند. تیم ملی اسلوونی بیشتر از هرچیزی، یک تیم منسجم است که به ستاره خاصی وابسته نیست.

نکات شرط‌بندی

  • اسلوونی هرگز انگلیس را شکست نداد.
  • طی شش تقابل دو تیم در رقابت‌های مختلف، انگلیس پنج بار برنده از زمین خارج شد.
  • انگلیسی‌ها در سه بازی آخر خود بیشتر از یک گل نزدند.
  • سه بازی آخر انگلیس در مجموع زیر ۱.۵ گل ثبت کرد.
  • چهار بازی آخر اسلوونی در رقابت‌های مختلف با گلزنی هر دو تیم تمام شد.
  • هشت بازی پیاپی است که اسلوونی نمی‌بازد.

داور بازی

کلمنت تورپین، داور مشهور فرانسوی، بازی انگلیس و اسلوونی را قضاوت می‌کند. میانگین ۲.۴ کارت زرد و ۴۰ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار تورپین در مسابقات یورو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *