پیش‌بینی گرجستان و پرتغال یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی گرجستان و پرتغال یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

آخرین بازی‌های دور گروهی جام ملت‌های اروپا، با پیش‌بینی گرجستان و پرتغال یورو ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد. تیم ملی گرجستان در اولین حضور تاریخش در بازی‌های یورو، عملکرد قابل قبولی داشت. پرتغال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در تورنمنت است و گزینه برد را در شرط‌بندی به خوبی برنده می‌کند. تحلیل مسابقه و نکات شرط‌بندی، می‌تواند شانس پیروزی مخاطبان ما را از این بازی بالا ببرد. مجله بخت

مقدمه

شاهد سومین بازی تیم‌های ملی گرجستان و پرتغال در مسابقات یورو ۲۰۲۴ هستیم. تیم ملی گرجستان چند روز قبل موفق شد با کسب تساوی برابر جمهوری چک، اولین امتیاز خود را جشن بگیرد. پرتغالی‌ها در نقطه مقابل با کسب دو پیروزی و شش امتیاز، صعود و صدرنشینی خود را قطعی کردند. روبرتو مارتینز احتمالا به چند ستاره خود در این بازی استراحت می‌دهد. همین مسئله، گرجستان را نسبت به خلق شگفتی امیدوار می‌کند.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی گرجستان و پرتغال یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی گرجستان و پرتغال یورو ۲۰۲۴

گلزنی هر دو تیم، گزینه ما برای پیش‌بینی گرجستان و پرتغال یورو ۲۰۲۴ است.

از گلزنی پرتغال مقابل گرجستان تقریبا مطمئن هستیم. فاصله طرفین به اندازه کافی زیاد است و خط دفاع گرجستان هم چنگی به دل نمی‌زند. دریافت ۴ گل در دو بازی ابتدایی یورو ۲۰۲۴، به خوبی این مسئله را نشان می‌دهد. پرتغالی‌ها در دو بازی ابتدایی ۵ گل به ثمر رساندند. در نتیجه گلزنی گرجستان در این مسابقه، تنها چیزی است که برای بردن گزینه شرط‌بندی نیاز داریم.

خط حمله گرجستان شامل دو ستاره سطح اول اروپایی می‌شود. گیورگس میکاتادزه در دو بازی ابتدایی، ۲ گل برای کشورش به ثمر رساند. خویچا کواراتسخلیا هم یکی از بهترین وینگرهای امروز دنیای فوتبال است. سه بازی آخر گرجستان در رقابت‌های مختلف با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید. طی یازده بازی آخر گرجستان در مسابقات مختلف، گرجی‌ها در ده بازی موفق شدند دروازه رقیب را باز کنند.

اطلاعات بازی

مسابه گرجستان و پرتغال در روز ۶ تیر ۱۴۰۳ یا ۲۶ ژوئن ۲۰۲۴ در ورزشگاه ولتینس آرنای شهر گلزن‌کرشن آلمان و در ساعت ۲۱ به وقت محلی و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی گرجستان

با قاطعیت می‌توان گفت که تیم ملی گرجستان، ناشناخته‌ترین تیم حاضر در جام ملت‌های اروپا است. اولین حضور تاریخ گرجستان در جام ملت‌های اروپا با نتایج قابل قبولی همراه بود. چند ستاره مشهور هم در ترکیب گرجستان حضور دارند. خویچا کواراتسخلیا، گئورگس میکاتادزه و گیورچی مامارداشیویلی از ستاره‌های گرجستان در فوتبال اروپا هستند. گیورگی گولیسانی از پرسپولیس هم در ترکیب گرجستان حاضر است.

معرفی پرتغال

تیم ملی پرتغال را با کریستانو رونالدو در جهان می‌شناسند. اما ستاره‌های دیگر مثل برونو فرناندز، برناردو سیلوا، ژائو فلیکس، رافائل لیائو، پپه و روبن نوس در ترکیب پرتغال بازی می‌کنند. شاید چند ستاره اصلی پرتغال در این بازی حاضر نشوند. قهرمان سال ۲۰۱۶ اروپا، به دنبال کسب دومین قهرمانی اروپا در تاریخ پرتغال است.

رکورد بازی رودررو

تیم‌های ملی گرجستان و پرتغال در طول تاریخ تنها یک بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. مطابق انتظار، پرتغال آن مسابقه با نتیجه دو بر صفر از گرجستان برد. این مسابقه، دومین تقابل تاریخ دو تیم است.

تحلیل بازی

با توجه به قطعی شدن حضور پرتغال در مرحله حذفی و صدرنشینی این تیم، کار برای پیش‌بینی بازی کمی دشوار می‌شود. روبرتو مارتینز می‌تواند به چند ستاره خود استراحت دهد. حتی کریستیانو رونالدو شاید به خاطر شرایط سنی حاضر شود در این مسابقه روی نیمکت بنشیند. لیست تیم ملی پرتغال ستاره‌های زیادی دارد که می‌توانند به راحتی ترکیب اصلی را تغییر دهند.

در نقطه مقابل، گرجستان بعد از کسب یک امتیاز از دو بازی، می‌تواند برای خلق شگفتی و بزرگترین برد تاریخش وارد زمین شود. گرجی‌ها چیزی برای از دست دادن ندارند و برای صعود به مرحله حذفی، باید ببرند. کواراتسخلیا به عنوان مهم‌ترین بازیکن فوتبال گرجستان، آخرین فرصت احتمالی برای گلزنی برای کشورش در یورو را در اختیار دارد.

فرم بازیکنان و مصدومیت

مصدوم و محروم خاصی از اردوگاه هیچ‌کدام از دو تیم گزارش نمی‌شود. ترکیب تیم ملی پرتغال با توجه به نتایج قبلی، دچار تغییر می‌شود. انتظار می‌رود بازیکنانی که کمتر در دو بازی اول به میدان رفتند، در این مسابقه جلوی گرجستان حاضر شوند. اختلاف دو تیم به حدی زیاد است که مارتینز بخواهد همچین کاری کند. گرجستان با همان ترکیب همیشگی وارد زمین می‌شود. گیورگس میکاتادزه با ثبت ۲ گل، یکی از آقای گل‌های فعلی تورنمنت است.

نکات شرط‌بندی

  • طرفین تنها یک بار با هم بازی کردند و پرتغال برنده از زمین خارج شد.
  • سه بازی آخر گرجستان در همه رقابت‌ها، با گلزنی هر دو تیم تمام شد.
  • هفت مسابقه از ده بازی آخر گرجستان بالای ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • پنج بازی آخر پرتغال در رقابت‌های مختلف، حداقل ۳ گل ثبت کرد.
  • پرتغال چهار مسابقه از پنج بازی آخرش را برد.

داور بازی

ساندرو شرر، داور اهل سوییس، بازی پرتغال و گرجستان را قضاوت می‌کند. این مسابقه دومین بازی شرر در این تورنمنت است. وی در بازی قبلی ۳ کارت زرد نشان داد اما پنالتی نگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *