کارلو آنچلوتی-اورتون

راهنمای پیش بینی اورتون (فصل 20-2019)

تاریخچه اورتون

این باشگاه در سال 1878 تاسیس شد و در آن زمان سنت دومینگو شروع به کار کرد و یک سال بعد نام خود را به اورتون تغییر داد. آنها در دومین دوره مسابقه لیگ انگلستان به رتبه دوم رسیدند و اولین قهرمانی خود را در سومین دوره مربوط به سال 1991 به دست آورد. این یک سال پیش از تاسیس لیورپول بود. آنها این قهرمانی را در ورزشگاه آنفیلد که زمین خانگی آن زمان آنها بود جشن گرفتند. اورتون در عمده تاریخ خود در بالاترین سطح فوتبال انگلیس حاضر بوده و آخرین بار در فصل 50-51 سقوط کردند. اورتون 9 بار قهرمان انگلستان شده که آخرین مرتبه به فصل 86-87 مربوط می‌شود که قهرمانی را از لیورپول با کنی دالگلیش دزدیدند. آنها پنج بار قهرمان جام حذفی، دو بار قهرمان لیگ کاپ، 9 بار قهرمان جام خیریه و یک بار قهرمان جام برندگان اروپا شده‌اند. پس از قهرمانی جام حذفی و سوپرجام 1995، اورتون هیچ جامی به دست نیاورده است.

اورتون در فصل 20-2019

آنها فصل را با مارکو سیلوا شروع کردند اما پس از یک سری نتایج ضعیف، سیلوا اخراج شد و کارلو آنچلوتی جایگزین وی شد. اورتون با سیلوا در فاصله هفته پنج تا پانزدهم، تنها یک برد و دو مساوی کسب کرد و سایر بازی‌ها را باخت. با آنچلوتی وضع به مراتب بهتر شده است. با این مربی آنها 5 برد و سه مساوی کسب کرده‌اند و تنها دو شکست این دوره شکست‌های نزدیک خارج از خانه برابر سیتی و آرسنال بود. آنها در لیگ کاپ برابر لستر در پنالتی حذف شدند و در جام حذفی برابر تیم جوانی از لیورپول مغلوب شدند.

ستاره های تاتنهام

به طرز جالبی دومنیک کالورت لوین 22 ساله بهترین بازیکن و گلزن فصل تاتنهام بوده است. او 15 گل در تمام مسابقات به ثمر رسانده است. پس از او، ریچارلیسون، یری مینا، تام دیویس، لوکاس دینیه و جوردن پیکفورد ستاره‌های این تیم بوده‌اند.

آمار و اطلاعات تاتنهام برای پیش بینی

پیش از این راهنمای پیش بینی لیگ برتر را کار کردیم و حالا به آمارهای اورتون به صورت مجزا اشاره می‌کنیم.

آمارخانگیخارج از خانه
گلزنی دو تیم50%79% (اول در لیگ)
بالای نیم گل93% (دوم در لیگ)93% (دوم در لیگ)
بالای 1.5 گل71%86% (دوم در لیگ)
بالای 2.5 گل36%64% (سوم در لیگ)
کرنر6.75.7
کرنرهای حریف4.44.6
کارت زرد1.62.4 (اول در لیگ)
کلین شیت36%7% (آخر در لیگ)
زدن دو گل و بیشتر36%43%

راهنمای پیش بینی سایر باشگاه ها

راهنمایی پیش بینی فوتبال لیورپولراهنمایی پیش بینی فوتبال چلسی
راهنمایی پیش بینی فوتبال منچسترسیتیراهنمایی پیش بینی فوتبال منچستریونایتد
راهنمای پیش بینی فوتبال آرسنالراهنمای پیش بینی تاتنهام
One Ping
  1. Pingback: راهنمای پیش بینی ولورهمپتون (فصل 20-2019) - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *