کره جنوبی-تاتنهام-سون هیونگ مین

راهنمای پیش بینی تاتنهام (فصل 20-2019)

تاریخچه تاتنهام

باشگاه تاتنهام کار خود را در سال 1882 آغاز کرد و یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های فوتبال در انگلستان و جهان است. تاتنهام در ابتدا هاتسپر فوتبال کلاب نام داشت و بازیکنان آن جمعی بچه مدرسه‌ای بودند. آنها چند سالی به صورت آماتور به کار خود ادامه دادند و از از 1896 وارد پایین‌ترین سطح لیگ انگلیس شدند. آنها در فصل 00-1901 برای اولین قهرمانی جام حذفی را به دست آوردند اما برای بردن لیگ باید تا 51-1950 منتظر می‌ماندند تا با بیل نیکلسون به قهرمانی برسند. آنها ده سال بعد دوباره لیگ را بردند اما پس از آن تاریخ در قهرمانی لیگ ناکام بوده‌اند. با این حال آنها هشت بار قهرمانی حذفی شده‌اند که آخرین مرتبه به 1991 با پل گسکوئین مربوط می‌شود. آنها همینطور یک بار جام برندگان و دو بار جام یوفا را برده‌اند.

تاتنهام در فصل 20-2019

سرانجام مائوریتسو پوچتینو از این باشگاه اخراج شد و مربی جایگزین کسی جز ژوزه مورینیو نبود. در کل برخلاف فصل گذشته، تاتنهام در این فصل با افت فاحشی در نیمه نخست فصل جاری روبرو شده بود. آنها از دوازده بازی اول سه برد و چهار باخت داشتند. آنها همینک در جایگاه ششم لیگ برتر جا گرفته‌اند اما فاصله زیادی با جایگاه چهارم و یازدهم لیگ برتر ندارند و فاصله تیم‌های این رتبه‌ها به هم نزدیک است. در لیگ قهرمانان اگرچه اسپرز به دور بعدی رسید، در دیدار رفت لیگ قهرمانان در خانه مغلوب لایپزیش شد و حالا باید برای بازی برگشت راهی آلمان شود. آنها در همان دور اول لیگ کاپ برابر کالچستر حذف شدند اما در جام حذفی به دور پنجم رسیده‌اند.

ستاره های تاتنهام

هری کین ستاره اصلی این باشگاه مدت‌هاست که مصدوم است. در غیاب او سون هیونگ مین، لوکاس مورا، استیون برخواین، دله آلی، توبی آلدرویلد، جان فرتونگن و هوگو لوریس، ستاره‌های تاتنهام هستند. در تمام مسابقات هری کین با 17 و سون با 16 گل، بهترین گلزنان اسپرز هستند.

آمار و اطلاعات تاتنهام برای پیش بینی

پیش از این راهنمای پیش بینی لیگ برتر را کار کردیم و حالا به آمارهای تاتنهام به صورت مجزا اشاره می‌کنیم. این مطلب تا 26 فوریه 2020 آپدیت شده است.

آمارخانگیخارج از خانه
گلزنی دو تیم54%79% (اول در لیگ)
بالای نیم گل100%93%
بالای 1.5 گل85%86% (دوم در لیگ)
بالای 2.5 گل54%79% (اول در لیگ)
کرنر5.74.3
کرنرهای حریف3.76.7
کارت زرد22.3 (دوم در لیگ)
کلین شیت23%7% (دوم از آخر در لیگ)
زدن دو گل و بیشتر64%43%

راهنمای پیش بینی سایر باشگاه ها

راهنمایی پیش بینی فوتبال لیورپولراهنمایی پیش بینی فوتبال چلسی
راهنمایی پیش بینی فوتبال منچسترسیتیراهنمایی پیش بینی فوتبال منچستریونایتد
راهنمای پیش بینی فوتبال آرسنال
One Ping
  1. Pingback: بررسی شرط بندی فوتبال در سایت یاس بت (YasBet) - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *