فاینورد-لیگ هلند

راهنمای پیش بینی فاینورد (فصل 20-2019)

تاریخچه فاینورد

در سال 1908 باشگاه Wilhelmina کار خود را با لباس‌های آبی، قرمز و سفید آغاز کرد اما یک سری تغییرات پشت سر هم در نام تیم و رنگ پیراهن سبب شد که سرانجام آنها در سال 1912 نام فاینورد را برای خود در نظر بگیرند. از آن زمان تاکنون فاینورد که لقب خود را باشگاه مردم گذاشته است با پیراهن‌های راه راه قرمز و سفید بازی می‌کند. آنها پانزده بار قهرمان هلند شده‌اند که تنها یک بار مربوط به فصل 16-17 در قرن جدید بوده است. بزرگترین افتخار تاریخ فاینورد به فصل 69-70 بازمی‌گردد که به قهرمانی اروپا رسید و این کار را پیش از هر تیم هلندی دیگری انجام داد. آنها دو بار نیز فاتح جام یوفا شده‌اند که دفعه آخر، در سال 2002 بود. اولین مربیان تاریخ این باشگاه انگلیسی بودند اما از 1991 تاکنون مربی غیرهلندی نداشته‌اند.

فاینورد در فصل 20-2019

یاپ استام در اکتبر اخراج شد و دیک ادووکات مربی کنونی آنهاست. در لیگ پشت سر آژاکس و آلکمار جا گرفته‌اند اما نمی‌شود آنها را بدون شانس برای قهرمانی معرفی کرد. در واقع در حال حاضر فرم خوبی دارند. در حالی که در یازده بازی ابتدایی تنها سه برد داشتند و به جایگاه دوازدهم جدول رفته بودند، طی 9 هفته اخیر 8 برد و یک مساوی داشته‌اند و به نظر می‌رسد اوضاع رو به بهبودی است. در جام حذفی به فینال رسیدند و باید برابر اوترخت بازی کنند. در لیگ اروپا نیز در گروه پورتو، رنجرز و یانگ بویز جا داشتند که آخر شدند.

ستاره های فاینورد

استیون برگوین به نوعی تنها ستاره و آقای گل آنها بود که در ژانویه راهی تاتهام شد. از سایر بازیکنان مهم فاینورد می‌توان به لوئیس سینسترا، ینس تورنسترا، لوسیانو نارسیگ، لروی فر، نیکولای یورگنسن و ریک کارسدروپ اشاره کرد.

آمار و اطلاعات فاینورد برای پیش بینی

پیش از این آمارهای مربوط بهپیش بینی اردیویژه هلندرا بررسی کردیم و حالا به طور خاص، با آیتم‌های مربوط به فاینورد آشنا می‌شویم.

آمار فاینوردخانگیخارج از خانه
گلزنی هر دو تیم69% (سوم در لیگ)67% سوم در لیگ
بالای نیم گل100%92%
بالای 1.5 گل92%83%
بالای 2.5 گل69%58%
بالای 3.5 گل46%42%
کرنر5.65.5 (دوم در لیگ)
کرنر حریف44.4 (دوم از آخر)
کارت زرد1.71.2 (دوم از آخر)
کارت زرد حریف1.91.7
کلین شیت23%25%
ناتوانی در گلزنی8% (دوم از آخر)17% (دوم از آخر)
زدن گل اول69% (سوم در لیگ)58% (دوم در لیگ)
زدن دو گل و بیشتر69%50% (دوم در لیگ)

پیش بینی سایر تیم های لیگ هلند

پیش بینی بازی های آژاکسپیش بینی بازی های آلکمار

مجید جان‌ملکی هستم، بیست و چند ساله. علاقه‌مند به انواع شرط بندی، به خصوص ورزشی. فوتبال و چند رشته ورزشی دیگه رو دوست دارم و تجربه خوبی تو این حوزه به دست آوردم که دوست دارم با شما به اشتراک بذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *