پیش‌بینی رم و تورینو

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی آاس رم و تورینو

مسابقات لیگ فوتبال ایتالیا موسوم به سری آ برای شرط‌‌بندی فوتبال با پیش‌بینی رم و تورینو دنبال می‌شود. آاس رم با دنیله ده‌روسی، اسطوره سابق خود، امیدوار است ناکامی ابتدای فصل را جبران کند و به منطقه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برگردد. لغزش تیم‌هایی همچون یوونتوس، میلان و ناپولی، به خوبی می‌تواند رم را همچنان امیدوار نگه دارد. تورینو مثل همیشه تیمی میانه جدولی است که نیم نگاهی به حضور در مسابقات اروپایی دارد. با توجه به تعداد کم بازی‌ها در روز دوشنبه، فرصت مناسبی برای پیش‌بینی فوتبال فراهم است. مجله بخت

پیش‌بینی رم و تورینو

پیش‌بینی رم و تورینو
پیش‌بینی رم و تورینو

برد آاس رم، تنها انتخاب ما در این مسابقه است.

معمولا انتخاب گزینه برد با ضریب نزدیک به ۲ می‌تواند ریسک‌های خودش را داشته باشد. اما عملکرد آاس رم با دنیله ده‌روسی ما را قانع می‌کند که این گزینه را انتخاب کنیم. میزبان بعد از اخراج مورینیو و آوردن ده‌روسی عملکرد خوبی از خود ثبت کرد. حذف فاینورد در مسابقات لیگ اروپا، رم را با روحیه دوچندان وارد این بازی می‌کند. تورینو در نقطه مقابل، تیم خوبی در بازی‌های خارج از خانه نیست.

مهمان تنها یک مسابقه از هفت بازی آخر خارج از خانه‌اش در لیگ را برد. رمی‌ها با ده‌روسی، چهار مسابقه از پنج بازی خود در لیگ ایتالیا را با پیروزی پشت سر گذاشتند. با توجه به حساسیت بالای منطقه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، آاس رم به خوبی می‌داند که باید این مسابقه را ببرد. به همین دلیل آنها با انگیزه مضاعف در بازی حاضر می شوند.

عملکرد در سری آ

برخلاف انتظار، این تورینو است در سری آ افتخارات بیشتری نسبت به آاس رم دارد. این مسئله به لطف درخشش تورینو در دهه ۴۰ و ۵۰ میلادی در فوتبال ایتالیا است. نه قهرمانی در لیگ ایتالیا، تورینو را تبدیل به چهارمین تیم پرافتخار کشور کرده است. جالوروسی سابقه تنها ۳ قهرمانی در لیگ ایتالیا دارد. آخرین قهرمانی آاس رم به سال ۲۰۰۱ و نسل طلایی این تیم با فابیو کاپلو برمی‌گردد. در مسابقات این فصل، رمی‌ها بعد از ۲۵ مسابقه ۴۱ امتیاز دارند و ششم هستند. تورینویی‌ها از همین تعداد مسابقه ۳۶ امتیاز دارند و دهم هستند. فاصله آاس رم با منطقه سهمیه، هفت امتیاز است.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • شش بازی آخر آاس رم در لیگ بالای ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • چهار بازی آخر تورینو در لیگ زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • رمی‌ها پنج بازی پیاپی است که در لیگ حداقل ۲ گل به ثمر می‌رسانند.
  • جالوروسی چهار مسابقه از پنج بازی آخرش در سری آ را برد.
  • تورینو تنها یک مسابقه از هفت بازی آخر خارج از خانه را برد.

بازی رودررو

شرایط آاس رم در بازی‌های رودررو به مراتب بهتر از تورینو است. مثلا طی شش تقابل آخر دو تیم، سه پیروزی برای آاس رم و یک برد برای تورینو بدست آمد. چهار مسابقه از پنج مصاف آخر دو تیم زیر ۲.۵ گل ثبت کرد. دو مسابقه از سه تقابل آخر طرفین با گلزنی آاس رم و تورینو به پایان رسید. شرایط در پایتخت ایتالیا حتی بهتر است. در شش تقابل آخر دو تیم در ورزشگاه المپیک رم، چهار پیروزی برای میزبان و یک برد برای تورینو بدست آمد. اگرچه فصل گذشته آخرین مصاف دو تیم با تساوی یک یک به پایان رسید.

ترکیب

قاعدتا ستاره‌های زیادی در ترکیب آاس رم وجود دارند. روی پاتریسیو، دیک کارسدورپ، دین هویسن، برایان کریستانته، ایوان اندیکا، کریس اسمالینگ، لورنزو پلگرینی، تامی آبراهام، دیگو یورنته، سردار آزمون، رناتو سانچز، پائولو دیبالا، حسام عوار، جانلوکا مانچینی، لئوناردو اسپیناتزولا، راسمون کریستنسن، آنخلینو، استفان الشراوی و روملو لوکاکو برای آاس رم بازی می‌کنند. تورینو می‌تواند از وانیا میلینکوویچ ساویچ، پیر شورس، الساندرو بونجورنو، آدام ماسینا، متئو لواتو، ایوان ایلیچ، آنتونیو سانابریا، ریکاردو رودریگز، نیکولا ولاسیچ و اوروش کابیچ استفاده کند.

داور

خوان لوکا ساکی، داور بازی آاس رم و تورینو است. میانگین ۴.۱ کارت زرد و ۱۸ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار ساکی در مسابقات سری آ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *