پیش‌بینی پورتو و آرسنال

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی پورتو و آرسنال

مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا در دور رفت همچنان چهارشنبه‌شب ادامه پیدا می‌کند. می‌توان گفت پیش‌بینی پورتو و آرسنال، طرفداران زیادی را برای شرط‌بندی فوتبال جمع می‌کند. تیم پرتغالی با مهدی طارمی همیشه تیم خطرناکی محسوب می‌شود. مهاجم ایرانی که به نظر می‌رسد در فصل تابستان راهی اینتر می‌شود، می‌خواهد پایان خوشی در پرتغال داشته باشد. آرسنال با میکل آرتتا، در شرایط خوبی است و نیم نگاهی به مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا دارد. جذابیت‌های این مسابقه برای پیش‌بینی فوتبال را در قالب چند بخش جمع‌اوری کردیم. با ما همراه باشید. مجله بخت

پیش‌بینی پورتو و آرسنال

پیش‌بینی پورتو و آرسنال
پیش‌بینی پورتو و آرسنال

گلزنی هر دو تیم، تنها انتخاب ما در این مسابقه است.

سابقه بازی‌های پورتو و آرسنال، مشکل مهمی با این گزینه شرط‌بندی دارد. همان‌طور که چند بار در این نوشته تاکید کردیم، تنها یک مسابقه از شش تقابل آخر دو تیم در رقابت‌های مختلف با گلزنی هر دو تیم تمام شد. اما این مسابقه شرایط متفاوتی دارد. آرسنال در بازی‌های خارج از خانه عملکرد درخشانی در اروپا ندارد. خط دفاع آرسنال به خاطر فوتبال تهاجمی این تیم، همواره در خطر دریافت گل است.

هر سه مسابقه خارج از خانه آرسنال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید. پورتو در خانه تیم دیگری است. آنها در دو بازی آخر خانگی لیگ قهرمانان اروپا در مجموع ۷ گل زدند. پورتویی‌ها در نه مسابقه از ده بازی آخر خانگی توانستند دروازه تیم میزبان را باز کنند. هشت بازی آخر خارج از خانه آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا با گلزنی هر دو تیم به اتمام رسید.

عملکرد در لیگ قهرمانان اروپا

برخلاف انتظار، پورتو در لیگ قهرمانان اروپا از آرسنال موفق‌تر است. نماینده پرتغال سابقه یک قهرمانی در مسابقات اروپایی را دارد. قهرمانی پورتو در این تورنمنت در سال ۲۰۰۴ با ژوزه مورینیو رقم خورد. توپچی‌ها تنها یک بار در سال ۲۰۰۶ نایب قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند. در مسابقات این فصل، آرسنال با ۱۳ امتیاز از شش بازی و بالاتر از لنس، سویا و آیندهوون به عنوان صدرنشین به این مرحله صعود کرد. پورتوی پرتغال هم با ۱۲ امتیاز و پایین‌تر از بارسلونا، در رتبه دوم گروهش قرار گرفت و در این مرحله حاضر شد.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • پورتویی‌ها تنها یک بازی از سه بازی آخر را بردند
  • پنج بازی خانگی پیاپی است که پورتو گل نمی‌خورد.
  • چهار مسابقه از پنج بازی آخر خانگی پورتو زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • تنها یک مسابقه از شش مصاف آخر دو تیم شاهد گلزنی طرفین بود.
  • آرسنال پنج بازی پیاپی را برده است.
  • هر سه مسابقه اروپایی خارج از خانه آرسنال در این فصل با گلزنی طرفین تمام شد.

بازی رودررو

بازی‌های آرسنال و پورتو همواره با جذابیت‌های زیادی همراه است. مثلا طی شش تقابل آخر دو تیم، سه پیروزی برای آرسنال و دو برد برای پورتو بدست آمد. دو مسابقه از این شش بازی در مجموع بالای ۲.۵ گل ثبت کرد. تنها یک بازی از این شش مسابقه شاهد گلزنی هر دو تیم بود. آمار در پرتغال کاملا به نفع میزبان است. در سه مواجهه طرفین در کشور پرتغال، دو پیروزی برای پورتو و یک تساوی بدست آمد. آرسنال هرگز در پرتغال نتوانست پورتو را شکست دهد. آخرین تقابل دو تیم در این زمین به سال ۲۰۱۰ برمی‌گردد که پورتو با نتیجه دو بر یک برنده شد.

ترکیب

طبیعتا ترکیب آرسنال از پورتو بهتر است. اما تیم پرتغالی هم بازیکنان باکیفیتی دارد. کلودیو راموس، پپه، ایوان مارکانو، مارکو گروییچ، مهدی طارمی، گالنو، خورخه سانچز، وندل، نیکو گونزالو، اوتاویو، اوانیلسون، آلن وارلا و تونی مارتینز از بازیکنان مهم پورتو هستند. توپچی‌ها هم از داوید رایا، تاکهیرو تومیاسو، بن وایت، ویلیام سالیبا، گابریل، توماس پارتی، امیل اسمیت روو، مارتین اودگارد، بوکایو ساکا، گابریل مارتینلی، یورین تیمبر، ادی انکیتا، یاکوب کیویور، جورجینیو، فابیو ویرا، کای هاورتز و دکلان رایس استفاده کنند.

داور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *