پیش‌بینی اینتر و اتلتیکو

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی اینتر و اتلتیکو مادرید

امشب، پیش‌بینی اینتر و اتلتیکو، مهم‌ترین بازی لیگ قهرمانان اروپا برای شرط‌بندی فوتبال محسوب می شود. تقابل نماینده‌های ایتالیا و اسپانیا همیشه جذابیت‌های زیادی به همراه دارد. اینترمیلان به عنوان صدرنشین فعلی سری آ، شرایط بسیار خوبی دارد. اتلتیکو مادرید را نمی‌توان تیم چند فصل قبل دانست. طی فصول اخیر، نتایج اتلتیکو مادرید افت کرد. آنها حالا برای کسب سهمیه در لیگ قهرمانان در اسپانیا تلاش می‌کنند. شانس اینتر برای بردن این مسابقه بیشتر است. اما تجربه اتلتیکویی‌ها در بازی‌های اروپایی را نمی‌توان نادیده گرفت. این بازی برای پیش‌بینی فوتبال، حساسیت‌های زیادی در بر دارد که تلاش کردیم بررسی کنیم. مجله بخت

پیش‌بینی اینتر و اتلتیکو

شرط تکی امشب
پیش‌بینی اینتر و اتلتیکو

برد میزبان یا اینتر، تنها انتخاب ما در این بازی است.

گزینه برد اینتر در این مسابقه ضریب بسیار بالایی دارد و جذاب محسوب می‌شود. همان‌طور که در بالا گفتیم، شاگردان سیمونه اینزاگی در شرایط بسیار خوبی هستند. نراتزوری تقریبا قهرمانی‌اش را در سری آ قطعی کرد. فاصله زیادی بین اینتر و سایر تیم‌ها در ایتالیا وجود دارد. به همین دلیل آنها می‌توانند با تمرکز کامل در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا حاضر شوند. آمار به خوبی از چنین گزینه‌ای حمایت می‌کند.

مثلا هشت بازی پیاپی است که اینتر برنده از زمین خارج می‌شود. همچنین پنج بازی خانگی پیاپی است که اینتر می‌تواند با سه امتیاز زمین را ترک کند. در نقطه مقابل، اتلتیکو مادرید تنها یک مسابقه از چهار بازی آخرش را برد. تیم دیگو سیمئونه در بازی‌های خارج از خانه در اروپا عملکرد خوبی ندارد. اتلتیکو مادرید تنها یک بازی از هفت بازی آخر خارج از خانه در لیگ قهرمانان اروپا را برد.

عملکرد در لیگ قهرمانان

نماینده ایتالیا عملکرد بهتری نسبت به اتلتیکو مادرید در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دارد. اگرچه تیم اسپانیایی در دهه قبل توانست دو بار به فینال مسابقات برسد. اینترمیلان سه قهرمانی در بازی‌های لیگ قهرمانان را در ویترین افتخارات دارد. اتلتیکو هرگز قهرمان لیگ قهرمانان نشده است. سه نایب قهرمانی، حاصل کار اتلتیکو در مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی اروپا محسوب می‌شود. در مسابقات این فصل، اتلتیکو مادرید با کسب ۱۴ امتیاز از شش بازی و بالاتر از لاتزیو، فاینورد و سلتیک به عنوان تیم صدرنشین به این مرحله صعود کرد. اینتری‌ها با ۱۲ امتیاز و پایین‌تر از رئال سوسیداد به عنوان تیم دوم راهی این مرحله شدند. هیچ‌کدام از این دو تیم تاکنون در مسابقات این فصل نباخته است.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • طرفین مسابقه تاکنون در مسابقات این فصل نباختند.
  • هشت بازی پیاپی است که اینتر برنده از زمین خارج می‌شود.
  • پنج بازی خانگی پیاپی است که اینتر می‌برد.
  • چهار مسابقه از پنج بازی آخر خانگی اینتر با ثبت کلین شیت از طرف آنها همراه بود.
  • اتلتیکو مادرید تنها یک مسابقه از چهار بازی آخرش را برد.
  • مادریدی‌ها تنها یک بازی از هفت بازی آخر خارج از خانه اروپایی را بردند.

بازی رودررو

برخلاف انتظار، دو تیم اینتر و اتلتیکو مادرید سابقه بازی رودرروی زیادی با هم ندارند. به طور کلی طرفین تنها دو بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. اولین مسابقه به سال ۲۰۱۰ و فینال سوپرکاپ اروپا برمی‌گردد که اتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه دو بر صفر اینتر را شکست دهد و قهرمان شود. سال ۲۰۱۸ یک بازی تدارکاتی بین دو تیم در فصل تابستان برگزار شد که اینتر آن مسابقه را با نتیجه یک بر صفر برد.

ترکیب

بازی امشب شاهد حضور ستاره‌های زیادی خواهد بود. یان زومر، فدریکو دی‌مارکو، متئو دارمیان، الساندرو باستونی، الکسیس سانچز، مارکو آرناتوویچ، مارکوس تورام، لاتارو مارتینز، هنریک مخیتاریان، هاکان چالهان‌اوغلو، نیکولو بارلا، دنزل دومفریس، فرانچسکو آچربی و داویده فراتسی می‌توانند برای اینتر بازی کنند. اتلتیکو مادرید هم امکان استفاده از یان اوبلاک، خوزه ماریا خیمنز، سزار آزپیلیکوئتا، گابریل پائولیستا، رودریگو دی پائول، کوکه، آنتوان گریزمان، سائول نیگز، ممفیس دیپای، آنخل کوریا، توماس لمار، مارکوس یورنته، استفان ساویچ، ناهوئل مارتینز، آلوارو موراتا، اکسل ویتسل و ماریو هرموسو را دارد.

داور

ایستوان کواچ، داور اهل رومانی، قرار است بازی اینتر و اتلتیکو مادرید را سوت بزند. میانگین ۵.۵ کارت زرد و ۳۵ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار کواچ در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *