پیش‌بینی هلند و فرانسه یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی هلند و فرانسه یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا، با پیش‌بینی هلند و فرانسه یورو ۲۰۲۴ دنبال می‌شود. بعد از بازی اسپانیا و ایتالیا، دو تیم دیگر مدعی دو تورنمنت به مصاف هم می‌روند و فرصت زیادی را برای شرط‌بندی فوتبال فراهم می‌کنند. تحلیل این بازی برای پیش‌بینی فوتبال، دروازه‌های جدیدی را برای سرمایه‌گذاری باز می‌کند. در این نوشته، نگاهی به وضعیت کلی این مسابقه داریم و نکات شرط‌بندی را مرور می‌کنیم. مجله بخت

مقدمه

تقابل هلند و فرانسه، دومین بازی دو تیم در مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا است. مطابق انتظار، هر دو تیم اولین مسابقه خود را بردند اما هلند به خاطر گل زده بیشتر، در صدر جدول قرار دارد. به نوعی این تقابل، نبردی بر سر صدرنشینی در گروه و وضعیت راحت‌تر در مرحله حذفی است.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی هلند و فرانسه یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی هلند و فرانسه یورو ۲۰۲۴

مجموع بالای ۲.۲۵ گل بازی، انتخاب ما در این مسابقه است.

سایت‌های شرط‌بندی معتقد هستند که این بازی می‌تواند کم‌گل به پایان برسد. احتیاط دیدیه دشام و غیبت امباپه، یکی از دلایل چنین تصمیمی است. به همین دلیل، ضریب پرگل بودن این مسابقه بالا به نظر می‌رسد. اما به طور کلی، روند تورنمنت طالب بازی‌های پرگل است. هلند با وجود نداشتن ستاره‌های زیاد، حمله‌های زیادی را ترتیب می‌دهد.

فرانسه در نقطه مقابل بازیکنان زیادی دارد که بتوانند دروازه رقبا را باز کنند. هفت مسابقه از ده بازی آخر فرانسه در رقابت‌های مختلف حداقل ۳ گل ثبت کرد. شش بازی آخر هلند در مسابقات مختلف هم آمار مشابهی ثبت کرد. نارنجی‌ها در چهار مسابقه از این شش بازی، حداقل ۴ گل به تیم رقیب زدند.

اطلاعات بازی

بازی حساس هلند و فرانسه در یورو ۲۰۲۴، در روز اول تیر ۱۴۰۳ و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ در ورزشگاه ردبول آرنای شهر لایپزیگ برگزار می‌شود. این مسابقه در ساعت ۲۱ به وقت محلی و ۲۲:۳۰ به وقت ایران انجام می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی هلند

هلند در هر صورتی یکی از مهم‌ترین تیم‌های فوتبال اروپا و جهان محسوب می‌شود. لاله‌های نارنجی در اولین بازی نمایش قابل قبولی داشتند و موفق شدند در نهایت از سد لهستان بگذرند. کودی گاکپو، ممفیس دیپای، جاشوا زیرکزی، ژاوی سیمونز، جورجینیو واینالدوم، تیانی رایندرز، رایان گراونبرخ، استفان دی‌فرای و دنزل دومفریس از جمله ستاره‌های ترکیب هلند خواهند بود.

معرفی فرانسه

خروس‌ها یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت‌های اروپا هستند. قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸، می‌خواهد از ستاره‌های جوان خود استفاده کند و یک عنوان دیگر به کارنامه افتخاراتش اضافه کند. فرانسوی‌ها جوانان زیادی همچون کیلیان امباپه، ادواردو کاماوینگا، اورلین شومانی، عثمان دمبله و ویلیام سالیبا را در ترکیب خود می‌بینند. بازیکنان باتجربه‌ای مثل آنتوان گریزمان، انگولو کانته، آدریان رابیو و اولیویه ژیرو، این جوانان را همراهی می‌کنند.

رکورد بازی رودررو

دو تیم ملی هلند و فرانسه تاکنون ۳۰ بار در رقابت‌های مختلف با هم بازی کرده‌اند. ۱۵ پیروزی برای فرانسه، ۱۱ برد برای هلند و ۴ تساوی در نهایت ثبت شد. در نتیجه در بازی‌های دو تیم کمتر تساوی بدست می‌آید. با وجود آمار خوب فرانسه، هلندی‌ها بیشتر گل زدند. نارنجی‌ها ۵۷ گل به فرانسه زدند و خروس‌ها ۵۳ گل به هلند زدند.

تحلیل بازی

هلندی‌ها احتمالا با یک تساوی هم از این بازی راضی خواهند بود. شاگردان رونالد کومان به خاطر گل زده بیشتر، صدرنشین گروه هستند. غیبت کیلیان امباپه به خاطر مصدومیت، شانس هلند برای گرفتن امتیاز را بالا می‌برد. اما در عین حال فرانسه ستاره‌های زیادی در ترکیب دارد که می‌توانند مانند بازی با اتریش، نتیجه بازی را عوض کند.

خط اصلی هافبک هلند یعنی فرانکی دی یونگ و کوپماینرز قبل از تورنمنت مصدوم شدند. شکاف بین خط دفاع و حمله هلند می‌تواند به این تیم آسیب بزند. ما در نهایت انتظار داریم هر دو تیم بتوانند به هم گل بزنند.

فرم بازیکنان و مصدومیت

هلند به جز مصدومان قبل از تورنمنت، برایان برابی را به خاطر مصدومیت در این بازی در اختیار ندارد. احتمالا رونالد کومان از همان ترکیب بازی با لهستان، جلوی فرانسه استفاده می‌کند. مدافعان هلند مثل ویرجیل فن دایک و ماتیاس دلیخت، شرایط خوبی ندارند. همان‌طور که در بالا گفتیم، کیلیان امباپه به خاطر شکستن بینی، در این بازی غایب است. اگرچه امباپه با هم‌تیمی‌هایش به شهر لایپزیگ سفر کرد. طبق اخبار رسیده از فرانسه، بردلی بارکولا جای کیلیان امباپه را در ترکیب فرانسه می‌گیرد.

نکات شرط‌بندی

  • طی هفت مسابقه از هشت تقابل آخر دو تیم، فرانسه برنده از زمین خارج شد.
  • فرانسوی‌ها هفت مسابقه از هشت بازی آخر، نیمه اول را هم از هلند برد.
  • دو بازی آخر فرانسه، زیر ۱.۵ گل ثبت کرد.
  • هلند هفت مسابقه از هشت بازی آخرش را برد.
  • شش بازی آخر هلند بالای ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • هلندی‌ها چهار مسابقه از پنج بازی آخرش در یورو را برد.

داور بازی

آنتونی تیلور، داور مشهور انگلیسی، بازی حساس هلند و فرانسه را قضاوت می‌کند. میانگین ۳ کارت زرد و ۳۳ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار تیلور در مسابقات قبلی جام ملت‌های اروپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *