پیش‌بینی اسپانیا و ایتالیا یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی اسپانیا و ایتالیا یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

در یکی دیگر از بازی‌های حساس یورو ۲۰۲۴، پیش‌بینی اسپانیا و ایتالیا یورو ۲۰۲۴ را برای شرط‌بندی فوتبال تحلیل می‌کنیم. تقابل دو غول بزرگ فوتبال اروپا همیشه فرصت‌های زیادی برای پیش‌بینی فوتبال فراهم می‌کند. اما برگزاری بازی در جام ملت‌های اروپا می‌تواند حتی جذاب‌تر باشد. با نگاهی به نکات شرط‌بندی برای این بازی، شما را در موفقیت همراهی می‌کنیم. مجله بخت

مقدمه

مسابقه اسپانیا و ایتالیا، دومین بازی طرفین در مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ است. هر دو تیم اولین مسابقه خود را بردند و به نوعی این بازی، نبردی بر سر صدرنشینی است. لاروخا با شکست سنگین کرواسی به خوبی نشان داد که در شرایط خوبی قرار دارد. ایتالیایی‌ها هم توانستند با بازگشت مقابل آلبانی، در نهایت سه امتیاز بازی را از آن خود کنند.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی اسپانیا و ایتالیا یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی اسپانیا و ایتالیا یورو ۲۰۲۴

برد اسپانیا مقابل ایتالیا، تنها انتخاب ما در این بازی است.

توقع داریم اسپانیایی‌ها بتوانند در نهایت ایتالیا را شکست دهند. به صورت تاریخی اسپانیا، در مرحله گروهی عملکرد بهتری نسبت به ایتالیا دارد. تیم اسپالتی در بازی اول گروهی مقابل آلبانی، آسیب پذیر نشان داد و از تیم نه چندان قوی آلبانی عقب افتاد. لاروخا در نقطه مقابل قاطعانه و با نتیجه سه بر صفر از سد کرواسی گذشت.

طرفین در مسابقات لیگ ملت‌های اروپا طی دو سال اخیر به مصاف هم رفتند و اسپانیا هر دو مسابقه رفت و برگشت را از ایتالیا برد. قرمزهای ماتادور یازده مسابقه از سیزده بازی آخر خود را در رقابت‌های مختلف بردند.

اطلاعات بازی

این مسابقه در روز سی و یک خرداد ماه ۱۴۰۳ و در تاریخ ۲۰ جوئن ۲۰۲۴ در شهر گلزن‌کرشن آلمان برگزار می‌شود. بازی در ساعت ۲۱:۰۰ به وقت محلی آلمان و ۲۲:۳۰ به وقت ایران انجام می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا، در کنار آلمان، پرافتخارترین تیم ملی در قاره اروپا محسوب می‌شود. قرمزها با ترکیبی از بازیکنان جوان، دوباره امیدوار هستند یک قهرمانی دیگر را تجربه کنند. پیروزی سه بر صفر مقابل کرواسی در بازی اول، به خوبی وضعیت اسپانیا را نشان داد. لامین یامال، نیکو ویلیامز، آلوارو موراتا، پدری، رودری، دنی اولمو و فران تورس به اسپانیا کمک می‌کنند این مسابقه را ببرد.

معرفی ایتالیا

لوچانو اسپالتی برای این مسابقه با ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه در مقابل اسپانیا حاضر می‌شود. کسب صدرنشینی می‌تواند کار ایتالیا را برای مراحل حذفی راحت‌تر کند. کامبک ایتالیا مقابل آلبانی نشان داد که این تیم می‌تواند به اندازه کافی موقعیت خلق کند. نیکولو بارلا، فدریکو کیه‌زا، داویده فراتسی، جانلوکا اسکاماکا و جاکومو راسپادوری از جمله بازیکنان خطرناک ایتالیا هستند.

رکورد بازی رودررو

در مجموع دو تیم ملی اسپانیا و ایتالیا، ۳۹ بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. ۱۴ پیروزی برای اسپانیا، ۱۱ برد برای ایتالیا و ۱۴ تساوی در نهایت ثبت شده است. ایتالیایی‌ها ۴۶ گل به اسپانیا زدند و ۴۵ گل دریافت کردند. آتزوری در مسابقات یوروی قبلی موفق شد در ضربات پنالتی از سد اسپانیا بگذرد و به فینال مسابقات برسد.

تحلیل بازی

انتظار می‌رود که دو وینگر جوان یعنی لامین یامال و نیکو ویلیامز در خط حمله اسپانیا حاضر شوند. آلوارو موراتا هم مهاجم نوک در سیستم ۴-۳-۳ است. موراتا در بازی اول موفق شد دروازه کرواسی را باز کند. این مهاجم اسپانیایی که حالا به اندازه کافی باتجربه است، در بازی قبل به خاطر مصدومیت بیرون آمد اما به این بازی می‌رسد.

تیم لوچانو اسپالتی هم احتمالا بدون تغییر وارد بازی حساس گروه دوم می‌شود. فدریکو کیه‌زا در بازی مقابل آلبانی مجبور شد به خاطر مصدومیت زمین را ترک کند. اما ایتالیایی‌ها می‌گویند وی هم به بازی می‌رسد. انتظار یک بازی محافظه‌کارانه از سمت ایتالیا داریم. شانس اسپانیا برای پیروزی در این بازی بیشتر است.

فرم بازیکنان و مصدومیت

همان‌طور که در بالا گفتیم، بعید است طرفین مشکل مهمی با خود به این بازی بیاورند. وضعیت آمادگی آلوارو موراتا در اردوگاه اسپانیا و فدریکو کیه‌زا در ایتالیا مشخص نیست. اما طبق آخرین خبرها، هر دو بازیکن به این بازی می‌رسند.

اسپانیا برای گل زدن عموما امیدوار به مثلث هجومی یامال، موراتا و ویلیامز است. موراتا در مسابقه اول یک گل زد و یامال هم یک پاس گل ساخت. ایتالیایی‌ها هم بازیکنان آماده‌ای همچون بارلا و کیه‌زا را در اختیار دارند.

نکات شرط‌بندی

  • اسپانیایی‌ها ۱۱ مسابقه از ۱۳ بازی آخر خود در رقابت‌های مختلف را بردند.
  • چهار بازی پیاپی است که اسپانیا حداقل ۳ گل به رقیب می‌زند.
  • اسپانیا در شش مسابقه از هفت بازی آخرش، حداقل ۳ گل ثبت کرد.
  • ایتالیا پنج مسابقه از هفت بازی آخرش را با پیروزی تمام کرد.
  • آتزوری در سه مسابقه از چهار بازی آخرش گلی دریافت نکرد.

داور بازی

اسلاوکو وینچیچ، بازی حساس اسپانیا و ایتالیا را قضاوت می‌کند. وی اهل اسلواکی است و دومین جام ملت‌های اروپای خود را سپری می‌کند. میانگین ۴ کارت زرد و ۲۵ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار وینچیچ در جام ملت‌های اروپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *