پیش‌بینی اسپانیا و آلمان یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی اسپانیا و آلمان یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام ملت‌های اروپا با پیش‌بینی اسپانیا و آلمان یورو ۲۰۲۴ آغاز می‌شود. بسیاری از این مسابقه به عنوان فینال زودهنگام برای پیش‌بینی فوتبال یاد می‌کنند. هر دو تیم از بهترین تیم‌های جام تاکنون بودند. این نوشته به بررسی کامل و تحلیل این بازی و مرور نکات شرط‌بندی فوتبال می‌پردازد. مجله بخت

مقدمه

اگر کیفیت تیم‌ها در مسابقات این دوره جام ملت‌های اروپا را در نظر بگیریم، پیش‌بینی اسپانیا و آلمان یورو ۲۰۲۴، نبرد بهترین تیم‌های تورنمنت است. اسپانیایی‌ها به خوبی می‌دانند که بعد از کسب چهار پیروزی پیاپی در تورنمنت، با حذف آلمان به قهرمانی بیش از هر زمان دیگری نزدیک می‌شوند. آلمان که عملکردی سینوسی دارد، کار دشواری برای حذف اسپانیا دارد. مانشافت به امید حمایت هواداران خودی و درخشش امثال جمال موسیالا وارد زمین می‌شود.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی بازی امشب
پیش‌بینی اسپانیا و آلمان یورو ۲۰۲۴

گلزنی هر دو تیم، انتخاب ما برای پیش‌بینی اسپانیا و آلمان یورو ۲۰۲۴ است.

انتظار داریم که تیم‌های اسپانیا و آلمان دروازه یکدیگر را باز کنند. تقابل بهترین خط حمله جام با دومین تیم برتر جام، می‌تواند گل‌های زیادی دربر داشته باشد. خط دفاع اسپانیا عملکرد خوبی در این جام داشت. اما آلمان با تماشاگرانش می‌تواند دروازه اسپانیا را باز کند. به صورت تاریخی هم طرفین به هم گل می‌زنند. سه مسابقه از چهار مصاف آخر اسپانیا و آلمان در رقابت‌های مختلف شاهد گلزنی هر دو تیم بود.

تیم ملی اسپانیا در چهار بازی یورو ۲۰۲۴، نه گل به ثمر رساند. البته که آلمانی‌ها در همین چهار بازی، ۱۰ گل به ثمر رساندند که شامل پنج گل در بازی افتتاحیه می‌شود. دو مسابقه از چهار بازی آلمان در جام ملت‌های اروپا، با گلزنی هر دو تیم تمام شد. مسابقه آخر آلمان مقابل دانمارک هم با ثبت گل دانمارک که به صورت جنجالی از سوی داور رد شد، همراه بود.

اطلاعات بازی

مسابقه حساس اسپانیا و آلمان در روز پانزدهم تیر ۱۴۰۳ مصادف با ۵ جولای ۲۰۲۴ در ساعت ۱۸ به وقت محلی، ۲۰:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه مرسدس بنز آرنای اشتوتگارت برگزار می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی اسپانیا

لاروخا تقریبا نیازی به معرفی ندارد. تیم ملی اسپانیا، یکی از مشهورترین و قوی‌ترین تیم‌های فوتبال در جهان است. بعد از تغییر ساختار و ترکیب اسپانیا، ستاره‌های جوانی همچون نیکو ویلیامز، لامین یامال و پدری از ستاره‌های ترکیب اصلی محسوب می‌شوند. بازیکنان باتجربه‌ای همچون آلوارو موراتا، رودری یا دنی کارواخال، جوانان اسپانیایی را همراهی می‌کنند.

معرفی آلمان

در مورد آلمان هم نیازی به توضیح مفصل دارد. مانشافت یکی از بهترین تیم‌های جهان در دنیای فوتبال محسوب می‌شود. به جز حضور پرشور تماشاگران خودی، آلمان با ترکیبی از بازیکنان باتجربه مثل تونی کروس، مانوئل نویر، ایلکای گوندوگان و توماس مولر و ستاره‌های جوانی مثل جمال موسیالا، کای هاورتس و فلوریان ویرتس وارد زمین می‌شود.

رکورد بازی رودررو

مطابق انتظار، تقابل‌های رودررو بین اسپانیا و آلمان نزدیک تمام شود. طرفین تاکنون ۲۷ بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. نه پیروزی برای آلمان، هشت برد برای اسپانیا و هشت تساوی، حاصل کار است. آلمانی‌ها ۳۱ بار دروازه اسپانیا را باز کردند و ۳۲ گل دریافت کردند.

تحلیل بازی

اسپانیایی‌ها در بازی قبلی مقابل گرجستان سرانجام دروازه خود را بازشده دیدند. اگرچه آنها در نهایت موفق به بازگشت به بازی شدند و حتی با ۴ گل تیم حریف را بدرقه کردند. شاگردان لوییس دلا فونته، تنها تیم حاضر در یورو ۲۰۲۴ هستند که تمام بازی‌هایش را با پیروزی تمام می‌کند.

در نقطه مقابل، آلمان با وجود نتایج قابل قبول روی کاغذ، قاطعیت لازم را ندارد. تساوی مقابل سوئیس و برد سخت و دشوار مقابل دانمارک، به خوبی این مسئله را نشان داد. گل‌های جمال موسیالا و کای هاورتس تاکنون نجات‌بخش ناگلزمان در تورنمنت است. پیش‌بینی چنین مسابقه‌ای دشوار است. اسپانیا تیم بهتری نشان می‌دهد اما آلمان ستاره‌های جوان و حمایت هوادارانش را دارد. مسابقه می‌تواند به وقت اضافه برود.

فرم بازیکنان و مصدومیت

انتظار می‌رود که تیم ملی اسپانیا بدون هیچ مشکلی با همان ترکیب همیشگی وارد زمین شود. نیکو ویلیامز و لامین یمال به عنوان دو وینگر جوان، آلوارو موراتا را در خط حمله همراهی می‌کنند. پدری و رودری و احتمالا فابین رویز، خط هافبک را تشکیل می‌دهند.

نیکو شلوتربک بعد از نمایش درخشان مقابل دانمارک، می‌تواند جای جاناتان تاه را در ترکیب تیم ملی آلمان بگیرد. با توجه به عملکرد نه‌چندان موفق لروی سانه در بازی قبلی، ناگلزمان احتمالا فلوریان ویرتس را به ترکیب برمی‌گرداند. کای هاورتس همچنان به عنوان نه کاذب برای آلمان بازی می‌کند.

نکات شرط‌بندی

  • شش مسابقه از هفت تقابل آخر دو تیم زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • سه مسابقه از چهار مصاف آخر دو تیم، شاهد گلزنی اسپانیا و آلمان بود.
  • اسپانیا شش بازی آخرش را با پیروزی تمام کرد.
  • لاروخا در پنج مسابقه از هفت بازی آخرش حداقل ۳ گل به ثمر رساند.
  • ۳ بازی آخر آلمان در یورو ۲۰۲۴، زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • آلمان هشت بازی پیاپی است که به تیمی نمی‌بازد.

داور بازی

آنتونی تیلور، داور نام‌آشنا و جنجالی انگلیسی، بازی حساس اسپانیا و انگلیس را قضاوت می‌کند. میانگین ۲.۸ کارت زرد و ۲۵ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار تیلور در مسابقات یورو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *