تصویر جنیس گریفیت

معرفی جنیس گریفیت (گریفیث)

جنیس گریفیت متولد سال 1995 در نیویورک که پورن استار است که به دلیل ماجرای شکایت از دن بیلرزیان پوکرباز و قمارباز آمریکایی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. وی در خانواده ای با اصالت پدر هندی و مادر گویانی متولد شد. او به محض ورود به سن 18 سالگی (در اکتبر سال 2013) پس از ارتباط گرفتن با جیمز دین بازیگر این صنعت، وارد صنعت پورن شد و با شرکت های متعددی در این حوزه همکاری کرد.

تصویری از جنیس گریفیت
تصویری از جنیس گریفیت

ماجرای شکایت از دن بیلزریان به دلیل پرت شدن از پشت بام

در دسامبر سال 2014 وی دن بیلزریان را به دلیل پرتاب کردن وی از پشت بام یا به عبارتی تراس مورد تعقیب قانونی قرار داد. ماجرا از این قرار بود که بنا بود دن بیلزریان وی را از روی تراس طوری پایین پرتاب کند که وی در استخر فرود بیاید و این سوژه عکاسی مجله هاستلر (Hustler) قرار گیرد. اما داستان اینطور پیش نرفت و جنیس گریفیت روی لبه استخر فرود آمد که در نهایت منجر به شکسته شدن یک پای او شد. او برای غرامت این خطا طلب 85 هزار دلار پول از دن بیلزریان کرد که بیلزریان از پرداخت آن امتناع کرد. اگرچه تصاویر موجود و شواهد برقرار این ادعای جنیس گریفیت را تایید می کرد.

اسکرین شات هایی از پرتاب شدن جنیس گریفیت توسط دن بیلزریان
اسکرین شات هایی از پرتاب شدن جنیس گریفیت توسط دن بیلزریان

جنیس گریفیت دو شکایت از دن بیلزریان و مجله هاستلر ترتیب داد. وکلای بیلزریان در دادگاه ادعا کردند که بیلزریان نیز همچون جنیس گریفیت طی قراردادی به انجام بازی مشغول بوده است و لذا نمی تواند مخاطب شکایت گریفیت قرار بگیرد. به این ترتیب در نهایت در ژانویه 2015 وکلای هاستلر اعلام کردند که این اتفاق به صورت تصادفی روی داده است و هیچ مسئولیت قضایی متوجه مجله یا دن بیلزریان نبوده است. به این ترتیب این پرونده جنجالی در نهایت بسته شد.

کاندید شدن در جایزه AVN

وی در سال 2015 نامزد دریافت بهترین بازیگر جدید در AVN Awards شد. او تا به امروز در بیش از 270 فیلم پورنوگرافیک بازی کرده است.

نامزدی جنیس گریفیث در AVN Awards
نامزدی جنیس گریفیث در AVN Awards

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *