blockchain.com

معرفی سایت بلاکچین (Blockchain.com)

وب سایت بلاکچین blockchain.com که قبلا با عنوان blockchain.info شناخته می شد، یک جستگوگر بلوک بیت کوین و کیف پول جمله بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم است. همچنین این وب سایت اطلاعات مختلفی از جمله چارت های اطلاعاتی، آمار و اطلاعات بازار را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در سال 2011 وب سایت blockchain.info راه اندازی شد. این سرویس اطلاعات آخرین تراکنش ها و نمودارهایی در مورد اقتصاد بیت کوین و همچنین اطلاعاتی برای برنامه نویسان منتشر میکرد.

در فوریه سال 2014 شرکت اپل، اپلیکیشن بلاکچین را از اپ استور خود حذف کرد که با واکنش تندی از سوی وب سایت بلاکچین و همچنین اهالی صنعت رمزارزها علی الخصوص در شبکه اجتماعی reddit روبرو شد. در جولای سال 2014 اپل این اپلیکیشن را مجدداً روی اپ استور خود منتشر کرد.

در اکتبر سال 2014 سایت blockchain.info یک سرمایه 30.5 میلیون دلاری را که از مجموعه لایت اسپید جذب کرده بود اعلام کرد. این سرمایه تا آن زمان بیشترین حجم سرمایه گذاری بود که در حوزه ارزهای دیجیتال صورت گرفت. چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیرعامل صرافی بایننس، بزرگترین صرافی دنیا برای مدتی در این وب سایت مشغول به فعالیت بود. دفتر مرکزی این وب سایت در لوکزامبورگ قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *