پورن هاب-پی پل

پس از کنارکشیدن PayPal از سرویس‌دهی به پورن‌هاب، آنها به ارز دیجیتال «تتر» روی آوردند

وبسایت معروف پورن هاب که به عنوان یکی از بزرگترین سایت‌های پورن جهان در نظر گرفته می‌شود و البته کازینوی سکسی جالبی نیز دارد از 2007 تاکنون مشغول کار است. آنها همینک در جمع 50 سایت برتر جهان در الکسا حاضر هستند. مرکز اصلی این وبسایت در مونترال کانادا است.

برای برای گرفتن ویدیوهای خاص یا وبکم، بسیاری از مدل‌ها از پی‌پل برای گرفتن پول از کاربران استفاده می‌کردند که این موضوع طبق سیاست‌های جدید پی‌پل غدقن اعلام شد و از این رو، این شرکت آمریکایی از سرویس‌دهی به پورن‌استارها و مدل‌های پورن‌هاب کناره‌گیری کرد.

دو ماه پیش خبر رسید که پی‌پل از سرویس‌دهی به پورن هاب به دلیل محتوای آن و طبق سیاستی جدید دست کشیده است. آنها بلافاصله دست به کار شدند و سرانجام با ارز دیجیتال تتر به توافق رسیدند. تتر یک واحد ارز دیجیتالی با نشانه‌ی ₮ است که از 2014 تاکنون در حال کار است و هر واحد USDT آن معادل یک دلار آمریکا است.

پورن هاب از مدل‌های خود خواست که کیف پول Tron را دانلود کنند و اینطور بتوانند از مشتریان خود، تتر بگیرند. جاستین سان، رئیس برند ترون در شبکه اجتماعی خود با خوشحالی این خبر را اعلام کرد و از تلاش ترون و تتر برای کمک به مدل‌های پورن هاب صحبت کرد. او همینطور در ادامه مدل‌های پورنهاب را قربانی سیستم متمرکزِ پی‌پل معرفی کرد.

Freak

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *