Skrill Review

حساب اسکریل چیست و چطور می‌توانید در آن افتتاح حساب کنید؟

اسکریل چیست؟

اسکریل (Skrill) نهادی تجاری است که تراکنش‌های مالی را از طریق اینترنت انجام می‌دهد. با این سیستم که شباهت‌های زیادی به پی پل، پرفکت مانی و از این دست دارد، می‌توانید برای خود کیف پول مجازی بسازید و واریز و دریافت‌های ارزی را از این طریق انجام دهید. اسکریل پس از پی پل به میان آمد اما نقاط قوت زیادی مانند سطح امنیت بالا، انجام تراکنش سریع و کاهش خطر کلاهبرداری و پولشویی را تضمین کرده است. به منظور افزایش امنیت، اسکریل در هر تراکنش فرایند تائید هویت را انجام می‌دهد. این کمپانی که سال 2001 در انگلستان شروع به کار کرد، حالا بیش از چهل میلیون مشتری فعال دارد. یکی از مسائل حاشیه‌ای در مورد اسکریل این است که آن‌ها حسابی که ویکی لیکس برای اعانه معرفی کرده بود را سال 2010 مسدود کردند که با انتقادهایی روبرو شد.

اسکریل چطور کار می‌کند؟

آن‌ها مسترکارت اسکریل را به مشتریان خود می‌دهند که از طریق آن، امکان انتقال وجه بین المللی را فراهم می‌کنند. رقمی که بابت هر انتقال به عنوان کارمزد کسر می‌شود، حدود یک درصد است. کاربرانی که تراکنشی بیش از دو هزار یورو در ماه داشته باشند، به عنوان کاربر ویژه شناخته می‌شوند و امتیازاتی دارند، برای مثال می‌توانند افزایش موجودی و برداشت وجه را بدون کارمزد انجام دهند. در صورتی که مسترکارت پیش پرداختی اسکریل را داشته باشید، امکانات زیادی شامل شما می‌شود. برای مثال سی درصد تخفیف بابت خرید از برخی برندهای شناخته شده دریافت می‌کنید.

نقاط قوت و ضعف

ثبت نام و ساخت کیف پول دیجیتال اسکریل رایگان است. حتی نیاز نیست زمان زیادی بابت تائید اعتبار ثبت نام منتظر بمانید و این فرایند به سرعت انجام می‌شوید. آن‌ها چهل ارز متفاوت (پی پل 20 ارز را پوشش می‌دهد) را پوشش می‌دهند که این شامل بیت کوین نیز می‌شود. یکی از معایب اسکریل این است که در زمان تبدیل ارز، مبلغی بدون اعلام به مشتری کسر می‌شود. این عدد چیزی بین 3 تا 4 درصد است.

باز کردن حساب

به سایت این شرکت می‌روید که در آدرس https://skrill.com قابل دسترسی است. مطابق انتظار ایران در لیست تحریمی‌های این سایت است و باید از فیلترشکن یا هرگونه ابزار تغییر IP استفاده کنید. به صفحه Sign Up می‌روید و اطلاعات ایمیل خود را وارد می‌کنید. نکست را می‌‌زنید و در صفحه بعدی، نام و سایر اطلاعات شخصی خود را وارد می‌کنید. از آنجا که ایران در لیست کشورهای موردتائید نیست، نام یک کشور مورد پذیرش مثلا ایالات متحده آمریکا را وارد می‌کنید. در قسمت بعدی اطلاعات آدرس را می‌خواهد که می‌توانید از سایت‌های تولید آدرس جعلی استفاده کنید و با وارد کردن سایر اطلاعات لازم، حساب کاربری خود را تکمیل کنید. برای شارژ کردن حساب اسکریل، راه‌هایی از داخل ایران وجود دارد. برای مثال می‌توانید از این سایت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *