فورتنایت

پس از پایان سیاه‌چاله؛ فصل دوم فورتنایت رسما با نقشه‌ای جدید و فیچرهای بسیار شروع به کار کرد

در دو سال اخیر، جزیره بتل رویال فورتنایت جایی بود که میلیون‌ها آدم که عمدتا به این بازی اعتیاد داشتند، مشغول بازی در آن بودند. ماجرا تا دو روز پیش به همین صورت بود و قرار بود سیزن یازدهم فورتنایت آغاز شود که به ناگاه همه‌چیز به هم ریخت. راکت‌هایی پرت شدند، شهاب سنگ به زمین برخورد کرد و سرانجام همه‌چیز در یک سیاه‌چاله فرو رفت تا گفته شود فورتنایت تمام شد!

با این حال، از ساعتی پیش همه‌چیز دگرگون شده است. اپیک گیمز به جای ارائه سیزن یازدهم بازی، آن ده سیزن را در چپتر یک قرار داد و حالا چپتر دوم شروع شده است و در آن بازیکنان، به دنبال کشف ناشناخته‌ها هستند. نقشه جدید بزرگتر و بکر است و در آن جنگل‌ها، کوه‌ها و دریاچه‌هایی برای کشف شدن وجود دارد. با این حال ساکنان جزیره کم‌تر هستند. در کل نقشه سرسبزتر از قبلی است که این شاید بازیکنان قدیمی را یاد روزهای ابتدایی فورتنایت بیندازد. با این حال هنوز همان اتوبوس پرنده راه رساندن بازیکنان به نقشه است.

بازی فورتنایت
بازی فورتنایت

در چپتر دوم، گیم‌پلی بازی نیز چیزهای جدیدی برای ارائه دارد. برای مثال می‌توانید ماهی‌گیری و شنا کنید یا از قایق استفاده کنید یا با کمک pogo stick ها (عکسِ مطلب) مسیر را به صورت پریدن طی کنید. حتی می‌توانید با دوستان خود در جریان بازی برقصید! تفنگ‌های جدیدی اضافه شده که از آن جمله می‌توان به راکت‌انداز و کلت‌های نیمه اتوماتیک اشاره کرد.

ساعت 4 صبح امروز به وقت انگلستان، اکانت توییتر بازی خبر از شروع چپتر جدید داد اما کمی طول کشید تا بازیکنان بتوانند بازی کنند. در ابتدا وقتی بازیکنان در تلاش برای ورود بودند با پیغام servers not responding روبرو می‌شدند. حوالی ساعت 6 به وقت انگلستان، بازی رسما شروع شد.

One Ping
  1. Pingback: ریوت گیمز، ده سال پس از تولید League of Legends حالا پنج بازی جدید عرضه می‌کند – بخت و اقبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *