لیگ آو لگندز

ریوت گیمز، ده سال پس از تولید League of Legends حالا پنج بازی جدید عرضه می‌کند

ریوت گیمز، به یک بازی معروف بود. بازی لیگ آو لگندز ده سال پیش عرضه شد و حالا زمان آن رسیده بود که این کمپانی کاری بیشتر از خلق یک سوپربازی انجام دهد. آن‌ها در سال‌های اخیر روی پنج بازی متفاوت کار کرده بودند. اول از همه، یک نسخه جدید از این بازی را برای موبایل و کنسول‌ها آماده کردند. در بازی لیگ آو لگندز، بازیکن به صورت آنلاین برای در اختیار قرار گرفتن نقشه با سایرین می‌جنگند. این بازی در ماه اخیر، روزانه 8 میلیون بازیکن آنلاین داشته است و به نوعی رقیب فورتنایت به شمار می‌رود. طی این ده سال، ریوت گیمز همواره از بازی لیگ آو لگندز، سود مالی داشته است. همچنین قرار است ماه آینده در پاریس، سری جدید مسابقات جهانی esports این بازی برگزار شود.

بازی « League of Legends: Wild Rift» نسخه این بازی برای موبایل و کنسول است. بخش « Teamfight Tactics» یکی از بخش‌های محبوب لیگ بود که حالا قرار است بازی متفاوتی باشد. بازی «Riot» یک بازی کارتی است که در آن نقش تاکتیک‌ها و مبارزات نیز پررنگ هستند. بازی کارتی دیگری به نام « Legends of Runeterra» نیز وجود دارد که سال آینده برای کامپیوتر و موبایل منتشر می‌شود. سرانجام بازی « The shooter» تنها بازی‌ای است که جهان متفاوتی دارد و قرار است به زودی منتشر شود. کاراکترهای این بازی تماماً جدید هستند.

بازی های جدید ریوت گیمز

بازی «League of Legends: Wild Rift» نسخه این بازی برای موبایل و کنسول است. بخش «Teamfight Tactics» یکی از بخش‌های محبوب لیگ بود که حالا قرار است بازی متفاوتی باشد. بازی «Riot» یک بازی کارتی است که در آن نقش تاکتیک‌ها و مبارزات نیز پررنگ هستند. بازی کارتی دیگری به نام «Legends of Runeterra» نیز وجود دارد که سال آینده برای کامپیوتر و موبایل منتشر می‌شود. سرانجام بازی «The shooter» تنها بازی‌ای است که جهان متفاوتی دارد و قرار است به زودی منتشر شود. کاراکترهای این بازی تماماً جدید هستند.

با وجود اینکه ریتو گیمز تمرکز زیادی را روی ساخت و توسعه بازی‌های جدید گذاشته، به آپدیت بازی لیگ ادامه خواهد داد. طبق اخبار، قرار است انیمیشنی به نام Arcane در سال 2020 در خصوص کاراکترهای همین بازی منتشر شود. همینطور قرار است در دهم نوامبر، کاراکترهای جدیدی به بازی اضافه شوند.

One Ping
  1. Pingback: بررسی فینال مسابقات League of Legends 2019؛ سالن 15 هزار نفری سولد-اوت شد! – بخت و اقبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *