کریم بنزما-تدی شرینگام-کریستیانو رونالدو

زنانی که دوست دختر فوتبالیست‌های متفاوتی بوده‌اند

فوتبالیست‌هایی که مطرح می‌شوند، به سرعت ثروتمند می‌شوند. دنیای فوتبال که به یک صنعت تمام عیار تبدیل شده، حالا در جمع کارهایی جا دارد که بیشترین دستمزد ممکن را دارند و این عدد هر سال بیشتر می‌شود. برای مثال میزان مبلغ حق پخش تلویزیونی لیگ برتر بین 92 تا 97 تنها 191 میلیون پوند بود و قرارداد اخیر برای 2016 تا 2019-20 به 5.1 میلیارد دلار رسید. یا طبق آماری دیگر میانگین دستمزد فوتبالیست‌های سطح اول انگلستان در فصل 85-1984 تنها 24 هزار دلار در سال بود. حالا این رقم از 3 میلیون پوند به ازای هر بازیکن گذشته است. این تفاوت ارقام سبب شده که فوتبالیست‌ها مانند تاجران و حتی بهتر از آن‌ها زندگی کنند و طبیعتا برای بسیاری از زنان نیز لقمه‌های جذاب‌تری باشند. در ادامه با زنانی آشنا می‌شوید که با بیش از یک فوتبالیست دوست بوده‌اند.

الیزابت ریس

صفحه او در اینستاگرام: elisabethreyesoficial

او زنی است که با سرخیو راموس، الکسیس سوانو (مدافع سویا، ختافه، بشیکتاش، والنسیا و …). سرخیو سانچز (مدافع سویا، اسپانیول، روبین کازان و …) دوست بوده است. بانوی شایسته سابق اسپانیا در سال 2006 بود.

آیدا یسپیکا

صفحه او در اینستاگرام: aidayespica27official

این مدل جذاب .مز.ولایی دلیلی است که رئال مادرید، اوزیل را به آرسنال باخت چون بازیکن آلمانی دائما برای دیدن دوست دختر خود به میلان پرواز می‌کرد و کمتر روی فوتبال متمرکز بود. پیش از اوزیل، او با متئو فراری مدافع رم، اینتر و اورتون قرار می‌گذاشت و البته این دو یک فرزند با هم دارند.

دنیله لوید

پیج او در اینستاگرام: missdlloyd

بانوی شایسته سابق انگلستان و بریتانیا بین 2006 تا 2007 با تدی شرینگام قرار می‌گذاشت. شرینگام یکی از داوران مسابقه بانوی شایسته بود و برخی اینطور شایعه درست کردند که رابطه این دو دلیلی بود که لوید بانوی شایسته شد. او در 2007 با مارکوس بنت دوست شد و مدتی بعد با درن بت طرح دوستی ریخت. از 2009 او با جیمی اوهارا (هافبک بلکپول و وولوز) دوست شد و 2012 با هم ازدواج کردند اما این ازدواج دوامی نداشت.

جما اتکینسون

صفحه اینستاگرام او: glouiseatkinson

اتکینسون در زمان بازی کریس رونالدو در منچستریونایتد، با وی قرار می‌گذاشت اما این رابطه چند ماه بیشتر دوام نداشت. پس از او، جما با مارکوس بنت که آن زمان در اورتون بازی می‌کرد وارد رابطه شد.

نریدا گایاردو

صفحه اینستاگرام او: nereidagallardo

به نظر بیشتر از رابطه، وان نایت استند بود. او با راموس در یک نایت کلاب در مادرید، در سال 2007 رابطه داشت و سال 2008 نیز اتفاقی مشابه برای او در مایورکا با کریس رونالدو افتاد.

رافائلا فیکو

صفحه اینستاگرام او: ficoraffaella

فیکو حوالی 2009 با رونالدو قرار می‌گذاشت و بعد در سال 2011 با ماریو بالوتلی رابطه داشت. البته با توجه به وفادار نبودن بالو، این دو خیلی زود جدا شدند.

آنارا آتانز

او با بازیکنان متفاوتی رابطه داشته است. ابتدا با فردی لیونبرگ آرسنالی رابطه داشت اما بعد با کیران ریچاردسون، به فردی خیانت کرد. او بعدها با درن بنت، جرمین پنانت و سمیر نصری رابطه‌های متفاوتی داشت. او بازیگر است و در دو فیلم بازی کرده است.

آنجلیکا چاوز

صفحه اینستاگرام او: ana_montana

چاوز که خود را آنا مونتانا معرفی می‌کند، با اکسل ویتسل هافبک دفاعی تیم ملی بلژیک رابطه داشت اما این رابطه دوامی نداشت. او بعدها با کریم بنزما وارد رابطه داشت.

جنی تامپسون

صفحه اینستاگرام او: jennythompson2013

وقتی همسر وین رونی حامله بود، رونی به او خیانت کرد و سوژه او، جنی تامپسون بود. بعدها جنی رابطه‌ای با ماریو بالوتلی داشت.

ایموجین توماس

صفحه اینستاگرام او: imogen_thomas

بانوی شایسته سابق ولز، با جرمین دفو در رابطه بود و بعد خبر رسید که رایان گیگز با وی رابطه خارج از ازدواج دارد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *