میرو اسلاووف-بازیکن پدیده-مدل

عکس های مدلینگ جالب توجه مهاجم اوکراینی شهرخودروی مشهد؛ میرو اسلاووف

میروسلاو دمیتروویچ “میرو” اسلاووف مهاجم 29 ساله‌ای است که امروز قرارداد خود را با باشگاه شهر خودروی مشهد به امضا رساند. این مهاجم 197 سانتی متری که سابقه بازی برای تیم دوم بوردو، آنژی ماخاچ قلعه روسیه، برلینر آلمان و چندین تیم درجه چندمی دیگر را دارد، دوازده بار برای رده‌های سنی اوکراین بازی کرده و 5 گل نیز زده است. او در فوتبال پایه، برای آستریا وین و راپید وین اتریش نیز بازی کرده است. ریگا اف سی از لیتوانی، آخرین باشگاه این مهاجم بوده است. او جز فوتبال، در زمینه مدلینگ نیز فعال است و عکس‌های جالبی از وی در اینترنت پیدا می‌شود. او که در آنژی با اتوئو و روبرتو کارلوس همبازی بود، برای برنامه مدل بعدی اتریش کاندیدا شده بود.

تبلیغ: پیش بینی فوتبال در ایران ایکس بت (irxbet)

او در صحبت با یک رسانه آلمانی در زمان بازی برای تیم برلینر گفته بود:

مدلینگ تنها به داشتن قیافه خوب مربوط است اما در فوتبال باید کیفیت داشته باشید. مدل باید بتواند خوب و بامزه راه برود. چون همه می‌توانند در یک مسیر صاف راه بروند. جز این، به هیچ چیزی نیاز ندارید. در فوتبال برای یک بازیکن خوب بودن باید بتوانم سالی 20 گل بزنم.

در مجموع طی ده سال بازی در سطح بزرگسالان، او تنها 133 بازی انجام داده و 56 گل به ثمر رسانده که این نشان می‌دهد تمرکز بالایی روی فوتبال ندارد. او عکس‌هایی دارد که شاعبه همجنسگرا بودن را مطرح می‌کند.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *