الهلال عربستان

پیش بینی فوتبال؛ الهلال عربستان و پدیده شهر خودروی ایران

پدیده شهر خودرو، دیگر نماینده ایران در مسابقات امروز لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود که باید در زمین بی طرف به مصاف الهلال عربستان برود.

پدیده شهر خودرو
پدیده شهر خودرو

پدیده مشهد امروز کار بسیار سختی را در برابر قهرمان آسیا، الهلال عربستان، دارد. در دیگر بازی نماینده ایران که در سایت ایران ایکس بت هم برای پیش بینی در دسترس است، باید بر خلاف علاقه خود تصمیم بگیریم.

پیش بینی الهلال-شهر خودرو
پیش بینی الهلال-شهر خودرو

با وجود اینکه برای نماینده ایران آرزوی موفقیت داریم اما حداقل از نظر آماری، به نظر می رسد الهلال برنده بازی باشد. پدیده در بازی های پلی آف آسیا هم متزلزل نشان داد و نماینده نه چندان قدرتمند قطر را در ضربات پنالتی برد. الهلال ۴ بازی از ۵ دیدار اخیرش در آسیا را برده است.

الهلال از زمان جام باشگاه های جهان به هیچ تیمی نباخته و این طلسم به ۱۰ بازی می رسد. الهلالی ها ۷ دیدار از ۱۰ بازی اخیر خود را برده اند و رکورد ۹ پیروزی پیاپی خانگی را هم ثبت کرده اند. پدیده شهر خودرو در خارج از خانه با مشکلات زیادی روبرو است و چند روز قبل در لیگ ایران هم به فولاد در اهواز باخت.

شهر خودرو، ۹ بازی پیاپی خارج از خانه است که نتوانسته پیروز شود. ما همچنین انتظار حداقل ۲ گل را در این بازی داریم. ۱۲ دیدار از ۱۴ بازی خانگی الهلال در همه رقابت ها، حداقل ۲ گل داشته است و خط حمله این تیم، معمولا حداقل ۲ گل را به رقبا می زند. احتمال گلزنی پدیده هم وجود دارد.

در نهایت انتظار داریم حداقل ۷ کرنر در بازی ببینیم. الهلال در ۵ بازی اخیرش در لیگ عربستان، به طور میانگین ۱۱ کرنر زده است و حریف ایرانی هم علاقه زیادی به زدن کرنر دارد.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *