تاتنهام-ساوتهمپتون اف ای کاپ

پیش بینی فوتبال؛ تاتنهام و ساوتهمپتون در جام حذفی انگلیس

دیدار تکراری تاتنهام و ساوتهمپتون در چارچوب جام حذفی انگلیس، امشب برگزار خواهد شد.

تاتنهام-ساوتهمپتون
تاتنهام-ساوتهمپتون

امشب سرانجام تکلیف دیگر تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس مشخص خواهد شد و یکی از دو تیم تاتنهام و ساوتهمپتون باید در مرحله بعدی به مصاف نوریچ رود. به عبارت دیگر، برنده بازی امشب احتمالا بتواند به جمع هشت تیم برتر تورنمنت برسد که در سایت ایران ایکس بت، بخش ویژه ای به خود اختصاص داده است.

پیش بینی تاتنهام-ساوتهمپتون جام حذفی
پیش بینی تاتنهام-ساوتهمپتون جام حذفی

برای بازی تکراری دو تیم، انتظار داریم تاتنهام بازی را ببرد. تاتنهام با بردن منچسترسیتی در روز یکشنبه، خود را بازیافته و خیلی بعید است ژوزه مورینیو که معمولا در تورنمنت‌ها می درخشد، فرصت حذف ساوتهمپتون را از دست بدهد. دو تیم طی یک ماه اخیر یک بار در لیگ و یک بار در جام حذفی با هم بازی کرده اند و مورینیو این فرصت را دارد که به خوبی ساوتهمپتون را آنالیز کند.

از طرفی ساوتهمپتون از ۴ بازی اخیرش در تمام رقابت ها، ۲ بازی را باخته و دوباره کمی از اوج فاصله گرفته است. تاتنهام ۳ بازی اخیر خانگی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و احتمالا امشب این کار را دوباره انجام خواهد داد.

ما همچنین انتظار داریم بازی کم گلی را ببینیم. تاتنهام با مورینیو دیگر هجومی نیست و بازی ها کم گل شده اند. پیش بینی می کنیم این بازی زیر ۵ گل داشته باشد. دو جدال اخیر دو تیم به ترتیب ۰-۰ و ۱-۰ به پایان رسید و در ۵ بار اخیری که تاتنهام و ساوت با هم بازی کرده اند، آمار مشابهی تکرار شده است. ۵ بازی اخیر تاتنهام در بهترین حالت تنها ۳ گل داشته است.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

One Comment
  1. رضا شجاع پور

    سلام ، یه چیزی بگم ، خیلی کارتون درسته ،
    ببخشدخواستم بپرسم به غیر از سایت و تلگرام از طریقی می تونم ارتباط بیشتری با اعضا داشتم باشم ، دیگه اینکه اعضا کانال تلگرام ندارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *