ولورهمپتون-منچستریونایتد

پیش بینی فوتبال؛ ولورهمپتون و منچستریونایتد در جام حذفی

جدال ولورهمپتون و منچستریونایتد این بار در جام حذفی انگلیس باید رقم بخورد. دو تیمی که طی سالیان اخیر، بازی های نزدیکی را با هم برگزار کرده اند.

ولورهمپتون-منچستریونایتد جام حذفی
ولورهمپتون و منچستریونایتد

مهم‌ترین بازی امشب انگلیس در جام حذفی، به راحتی در سایت ایران ایکس بت در دسترس است. ولورهمپتون که اخیرا به شرایط خوبی بازگشته، باید با منچستریونایتد دیدار کند. سولسشر می داند که بازی به شدت سختی را در پیش دارد. برای این بازی، ۲ گزینه را به شما پیشنهاد می دهیم.

پیش بینی ولورهمپتون و منچستریونایتد
پیش بینی ولورهمپتون و منچستریونایتد

انتخاب اول ما، برد مساوی میزبان(ولورهمپتون) است. گرگ‌ها در خانه به سختی شکست می خورند. ولورهمپتون در ۱۰ بازی اخیر خانگی فقط یک بار باخته است. آنها سال گذشته در همین تورنمنت، منچستریونایتد را حذف کردند. سولسشر هرگز نتوانسته ولورهمپتون را ببرد. از زمان بازگشت ولورهمپتون به لیگ برتر، منچستریونایتد تاکنون موفق نشده این تیم را ببرد و در ۴ بازی رو در روی، ۲ برد برای گرگ‌ها و ۲ مساوی رخ داده است.

ما همچنین انتظار داریم حداقل ۲ گل در این بازی ببینیم. ۹ بازی رو در روی اخیر دو تیم، همیشه حداقل ۲ گل را داشته است. ۶ بازی اخیر ولورهمپتون در خانه و ۹ بازی اخیر منچستریونایتد آمار مشابهی را داشته است. بنابراین منطقی است که بازی پرگلی را امشب شاهد باشیم.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *