بازی تالیسمان (Talisman) در بت فوروارد

بازی تالیسمان (Talisman) یا طلسم، یک بازی سبک لاتاری آنلاین است که با تنوع و فرهنگ خاص خودش، مخاطبان را می تواند خیلی سریع برنده کند. ظاهر گرافیکی جذاب و سرعت عمل بالا باعث شده که این بازی از محبوبیت خاصی در بت فوروارد، برخوردار باشد. قبلا بازی بلاست در بت فوروارد و بازی اوگویل در بت فوروارد معرفی کرده بودیم.

اختصاصی مجله بخت و اقبال

معرفی بازی تالیسمان

شما در این بازی که مانند یک جنگل رمزآلود می باشد، با ۲۵ نوع حیوان روبرو هستید که هر کدام اعداد خاصی را دارند. در ابتدا از سمت چپ صفحه باید نوع شرطی که می خواهید ببندید را انتخاب کنید. با هر مدل شرط، ضریب برد شما به صورت تصاعدی تغییر می کند.

سپس وقت انتخاب حیوان فرا می رسد. حیوانی که فکر می کنید در قرعه کشی کامپیوتر برنده می شود را انتخاب کنید. شما در انتخاب حیوان آزاد هستید و محدودیتی وجود ندارد. سپس به هر حیوان، چند عدد اختصاص یافته که می توانید از آنها انتخاب کنید. در پایان، مبلغی که می خواهید روی این دور شرط بندی کنید را وارد کنید.

بعد از نهایی کردن شرط، کامپیوتر قرعه کشی می کند و مانند لاتاری، اگر حیوان و اعداد انتخابی به قرعه درآمده نزدیک باشد، شما می توانید برنده پول شوید.

کامپیوتر هر ۲ دقیقه، یک بار این قرعه کشی را انجام می دهد و شما هر دور ۲ دقیقه فرصت دارید تا حیوان و عدد مورد علاقه خود را انتخاب کنید. از سمت چپ بالای صفحه می توانید ببینید دور بعدی چه زمانی قرعه کشی می شود.

ویدئوی بازی تالیسمان

مهندس صنایع، علاقمند به بازی به خصوص بازی های ورق، نویسنده آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *