مستر روبات-هکر

رمزنگاری و پنهان کردن فایل ها به شیوه مستر ربات؛ آموزش کار با نرم افزار جذاب DeepSound

سریال مستر ربات

اگر از طرفداران سریال مستر ربات باشید که آخرین اپیزود آن همین دیروز منتشر شد و عملا به پایان رسید، احتمالا با شیوه رمزنگاری این هکر حرفه‌ای آشنا شده باشید. اگر نه، در ادامه مجله بخت و اقبال این شیوه را برای شما توضیح خواهد داد.

مستر روبات-هکر
مستر روبات-هکر

الیوت آلدرسون که هکری درجه یک است و به جنگ سیستم رفته، یک کیف سی‌دی قدیمی دارد که روی هرکدام از سی دی های داخل آن، نام یک بند یا موزیسین عمدتا قدیمی درج شده و وقتی سی‌دی را در دستگاه قرار می‌دهید، واقعا با یک آلبوم موسیقی روبرو می‌شوید که مطابق نام نوشته شده روی سی‌دی است و موزیک‌ها نیز اجرا می‌شوند اما کلکی در کار است. الیوت با نرم افزاری که با آن در ادامه آشنا می‌شوید، در کنار فایل‌های موسیقی، اطلاعاتی مربوط به افرادی که هک کرده را رایت کرده است و با توجه به ذهنیتی که از آن فرد داشته، بند یا موزیسنی را به طور ذهنی با آن یکسان دیده و اینطور هربار اطلاعات مهم و جرم‌گونه را از سیستم پاک کرده و ذیل یک آلبوم موسیقی به طور کاملا مخفی به حافظه سی‌دی منتقل کرده است.

نرم افزار DeepSound

نرم افزار رایگانی است. در قسمت open carrier files یک یا چند موزیک انتخاب می‌شود، در قسمت add secret files تعدادی فایل (که می‌خواهید مخفی شود) اضافه می‌شود، در قسمت Encode برای آن پسورد و فرمت فایل خروجی را انتخاب می‌کنید و سرانجام با زدن دکمه Encode Secret files، این فایل‌های موزیک در جایی که اعلام کرده‌اید ذخیره می‌شوند. می‌توان سپس فایل‌ها را به سی‌دی، فلش یا هرجا که بخواهید منتقل کنید. چنین روشی اگه والت بیتکوین، فایلی برای ذخیره پسوردها یا چیزی مهم دارید، بسیار می‌تواند مفید باشد.

مخفی سازی فایل-دیپ ساند
مخفی سازی فایل-دیپ ساند

طریقه Decode کردن هم اینطور است که فایل نهایی را به داخل برنامه درگ می‌کنید و پس از وارد کردن پسورد، فایل‌ها قابل استفاده هستند. نکته مهم این است که هر فایل برای ذخیره سازی (برای آنکه حجم آن خیلی بالا نرود و کسی مشکوک نشود) ظرفیت محدودی دارد. برای مثال ما یک موزیک طولانی 26 مگی را انتخاب کردیم و با قرار دادن کیفیت فایل موزیکِ خروجی روی LOW (هرچه کیفیت موزیک خروجی بیشتر باشد، فضای ذخیره سازی مخفی کاهش پیدا می‌کند)، فضای در اختیار گذاشته شده برای فایل مخفی به 57 مگ رسید. با گذاشتن فایل صدایِ کنسرت‌های دو ساعته و داشتن فایلی با حجم بزرگتر، طبیعتا می‌توانید فایل‌های بزرگتری را مخفی کنید.

دانلود نرم افزار DeepSound

One Ping
  1. Pingback: چطور می‌توانید کیف پول بیتکوین داشته باشید؟ (توضیح به زبان ساده) – بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *