پرفکت مانی

چگونه حساب پرفکت مانی خود را تایید (verify) کنیم؟ + ویدیو

پرفکت مانی (به انگلیسی: Perfect Money) یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که به مانند وب مانی، این فرصت را به برخی کاربران می‌دهد که بعضی از پرداخت های آنلاین خود را به صورت مجازی انجام دهند.

تایید (Verify) حساب پرفکت مانی

پیش از این نحوه افتتاح حساب پرفکت مانی را برای شما آموزش داده بودیم. وقتی شما حساب خود را در پرفکت مانی تایید کنید، کارمزد پرداخت که 1.99 درصد خواهد بود برای شما کاهش پیدا می‌کند و حساب شما ازبه اصلاح از پرفکت مانی نمره اطمینان Trust Score می‌گیرد.

برای این کار باید شما پاسپورت داشته باشید و آدرس محل سکونت خود را در این سایت تایید کنید.

شما در بخش Name Validation باید اسکنی واضح از صفحه نخست پاسپورت و یا کارت ملی خود (ترجمه شده) آپلود کنید، وقتی این قسمت به تایید رسید. در قسمت Address Validation، گردش حساب (پرینت صورتحساب) یکی از بانک‌های خود را که به انگلیسی باشد و در بالای آن آدرس و کد پستی قید شده باشد را آپلود می‌کنید. (از هر نوع مدرکی که بتواند محل سکونت شما را تایید کند، می‌توانید استفاده کنید، مانند فیش آب، برق و گاز که البته باید به صورت ترجمه شده و تایید شده باشد).

پس از اینکه نام و آدرس محل سکونت شما تایید شد، شماره تلفن خود را هم تایید می‌کنید و محدودیت‌های روی حساب شما برداشته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *