وب مانی - webmoney

وب مانی (webmoney) چیست؟ چگونه در وب مانی اکانت بسازیم؟

وب ماني (webmoney) یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع است که در سال 1998 در روسیه به عنوان یک سیستم انتقال دلار الکترونیکی راه اندازی شد.

کاربرد وب مانی

یکی از اصلی ترین کاربردهای وب مانی برای ایرانیان، استفاده آن‌ها از وب مانی برای انجام برخی خرید های اینترنتی است. از آنجا که بیشتر سیستم های پرداختی دنیا به تحریم ایرانی ها پرداخته اند، وب مانی بهترین فرصت را در اختیار ایرانیان قرار داده که برخی نیازهای خود برای خریدهای اینترنتی را تکمیل کنند.

در گذشته مجموعه های کمتری از وب مانی پشتیبانی می‌کردند، اما رفته رفته و با توجه به گسترش استفاده از وب مانی، این سیستم جا افتاده و اکنون در بسیاری از وبسایت های معتبر هم به عنوان یک راه پرداختی در نظر گرفته شده است.

آموزش افتتاح حساب در وب مانی

  • برای افتتاح حساب در وب مانی، کافی است به لینک عضویت وب مانی در این سایت مراجعه کنید.
  • پس از اینکه تأیید کردید آمریکایی نیستید، در صفحه بعدی شماره موبایل خود را وارد می‌کنید و پس از دریافت کد تایید آن را وارد کرده و شماره خود را ثبت می‌کنید.
افتتاح حساب وب مانی
  • در صفحه بعدی اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. (از قبیل تاریخ تولد، کشور محل اقامت، ایمیل و یک سوال امنیتی)
  • پس از وارد کردن این موارد یک پیام تایید به شماره همراه شما ارسال می‌شود و باید آن را در سایت وارد کنید.
  • در این لحظه افتتاح حساب شما تمام شده است، حالا وب مانی از شما می خواهد کیف پول خود را نیز بسازید تنها کافی است قوانین و شرایط را قبول کنید و بر روی دکمه create کلیک کنید.
  • در نهایت کیف پول شما ساخته می‌شود و با ایمیل و پسوردی که تعریف کرده اید می‌توانید به حساب خود دسترسی داشته باشید.
  • در صورتی که می‌خواهید حساب خود را به کسی بدهید تا برای شما واریزی داشته باشد، باید به دنبال آدرس حسابی باشید که با کلمه Z در وبمانی آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *