بازی مونتی در ایران ایکس بت

بازی مونتی اسپلش (انفجار 2) در سایت ایران ایکس بت

بازی مونتی، نسخه ای جدید از همان بازی انفجار است که با تغییرات جزئی، تحت عنوان بازی مونتی (به انگلیسی: monti) و یا اسپلش (به انگلیسی: Splash) در دسترس قرار دارد.

در بازی انفجار، شما تنها یک ضریب انتخاب می‌کردید و اگر بازی قبل از رسیدن به ضریب مدنظر شما منفجر می‌شد، شما بازنده بودید، در غیراینصورت، مبلغ شرطی که بسته شده بود، در ضریب مدنظرضرب می‌شد و شما برنده آن مبلغ می‌شدید.

اما در بازی انفجار 2، شما یک پارامتر برای پیش بینی دارید. شما یک عدد از بین 1 تا 98 انتخاب می‌کنید و تعیین هم می‌کنید که این عدد پیش گویی شده شما بالاتر از عددی که بازی در آن متوقف می‌شود خواهد بود یا کمتر.

به عنوان مثال، شما اگر بگویید عدد انفجار کمتر از 49 خواهد بود، ضریب برد شما 2.01 خواهد بود. در همین حالت اگر بگویید عدد انفجار بالاتر از 49 خواهد بود، ضریب برد شما 1.97 خواهد بود.

در حالت کمتر، هرچه عدد پایینی را انتخاب کنید، ضریب شما بالاتر می‌رود، به عنوان مثال عدد 1، ضریب 98.5 خواهد داشت و دراین حالت عدد98، 1.03 خواهد بود.

در حالت بیشتر، هرچه عدد بزرگتری را انتخاب کنید، ضریب شما بالاتر می‌رود، یعنی عدد 98 ضریبش 98.5 خواهد بود.

آموزش بازی مونتی در سایت ایران ایکس بت

بازی مونتی در ایران ایکس بت
بازی مونتی در ایران ایکس بت

همانطور که در تصویر می‌بینید، در صفحه اصلی بازی شما با 2 پارامتر مهم روبرو هستید، یکی انتخاب بالاتر و یا کمتر از که تعیین می‌کند عدد پیش گویی شما در قبال عدد شانس چه وضعیتی داشته باشد. نوار لغزانی که به رنگ سبز و قرمز مشاهده می‌کنید، تعیین کننده عدد پیش گویی شما است و در پایین آن، ضریب برد با توجه به عدد انتخابی، تعیین می‌گردد.

پس از تعیین این اعداد، از دکمه نارنجی رنگ استفاده کرده و شرط خود را ثبت کنید.

ضرایب بازی مونتی در سایت ایران ایکس بت

مونتی در ایران ایکس بت
بازی مونتی در سایت ایران ایکس بت

در 82 بازی انجام شده در میز انفجار مونتی در سایت ایران ایکس بت، 40 بار عدد شانس بالاتر از 50 بوده و 42 بار نیز عدد کمتر از 50 به ثبت رسیده است. یک‌ بار هم عدد 98 در بازی به ثبت رسیده است.

تعداد بازیکنان مونتی در سایت ایران ایکس بت

بازیکنان در بازی مونتی ایران ایکس بت
بازیکنان در بازی مونتی ایران ایکس بت

در یک ساعت نسبتاً خلوت از روز، نزدیک به 60 نفر در بازی مونتی سایت ایران ایکس بت، مشغول بازی کردن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *