کسب درآد کلیکی

معرفی سایت های کسب درآمد کلیکی معتبر

کسب درآمد کلیکی

یکی از روش‌های کسب درآمد از اینترنت بدون داشتن هرگونه تخصص است. به طور کل، درآمد این سیستم چندان زیاد نیست اما با توجه به اختلاف ارزش دلار نسبت به تومان، برای کاربران ایرانی می‌تواند راضی‌کننده باشد. به طور کلی در این شیوه، درآمد زمانی اتفاق می‌افتد که تبلیغی در نظر گرفته شده از سوی سایت (پیش از این، صاحب تبلیغ برای نمایش آن به کاربران هزینه کرده است) را تماشا می‌کنید یا به لینکی که گفته شده سر می‌زنید و در این زمان درآمد اتفاق می‌افتد. به طور کلی کار سختی نیست. در چنین سایت‌هایی ثبت نام می‌کنید و با دنبال کردن لینک‌ها، پاسخ به پرسش‌نامه‌ها یا تماشای تبلیغات برای مدتی مثلا سی ثانیه یا یک دقیقه درآمد کسب می‌کنید و این در پنل کاربری شما قابل بررسی است. با داشتن یک والت برای انتقال ارز دیجیتال، کار تبدیل این پول به تومان نیز کار دشواری نخواهد بود.

شیوه‌ای که باعث کسب درآمد می‌شود، به سئو مربوط است. سایت‌های ایکس (تبلیغ‌دهنده) می‌خواهند کلیک بیشتری داشته باشند یا کاربران برای مدت زمان بیشتری در صفحات آنها بمانند و به همین دلیل به سایت‌های ایگرگ (که در آن ثبت نام کرده‌اید) پول می‌دهند تا لینک آنها قرار داده شود و کاربران با حضور و ماندن در صفحات، باعث بهبود وضعیت سئو و بالا آمدن در گوگل شوند.

سایت های کسب درآمد کلیکی ایرانی

چندین مورد بررسی شدند و حقیقتا هیچکدام توصیه نمی‌شوند. مبلغی که این سایت‌ها به کاربر می‌دهد واقعا ناچیز است و حقیقتا خساست به خرج داده‌اند.

سایت های کسب درآمد کلیکی خارجی

لیستی برای شما فراهم کرده‌ایم که کار را برای کاربران ایرانی ساده می‌کنند. لیست مورد اشاره تنها سایت‌های قابل اعتماد در این زمینه نیستند. ما این لیست را بر اساس لیست فاینانس پلیس جمع‌آوری و البته به طور دقیق بررسی کرده‌ایم. با کسب درآمد در این سایت‌ها و داشتن یک والت بیتکوین می‌توانید به راحتی اقدام به دریافت بیتکوین و در سایت‌های ایرانی تبدیل بیتکوین به تومان کنید.

سایترتبه الکسانحوه پرداختعمر دامنه
btcclicks 4,929بیتکوین2014
prizerebel 27,410پی پلاز 2007
heedyou.com30,361پی پلاز 2014
donkeymails32,802 بیتکوین و پرفکت مانیاز 2004
gptplanet15,333 بیتکوین و پرفکت مانی از 2010

عمر دامنه و رتبه الکسا به همان دلیل معروف هستند که پیشتر در مطلب مربوط به دلیل لیمیت شدن کاربران توسط سایت‌های شرط بندی آن را توضیح دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *