تاریخ:آوریل 15, 2021
ارزش بیتکوین

میلیاردر آمریکایی: ارزش بیتکوین به 20 هزار دلار می‌رسد

در این لحظه ارزش هر بیتکوین 7400 دلار است. ارزش این ارز دیجیتال در بالاترین نقطه خود تاکنون، در دسامبر 2017 به 19650 رسید. با این حال حتی در بالاترین لحظه خود در سال 2019 به 12 هزار دلار نرسید. یکی از عجیب‌ترین پیش بینی‌ها در این حوزه به سال 2019 و دوران اوج بیتکوین بازمی‌گردد. جیمز آلتوچر فعال حوزه تکنولوژی و اقتصادی پیش بینی کرده بود ارزش هر بیتکوین در ابتدای 2020 به یک میلیون دلار می‌رسد. به نظر طی بیست و کمتر از 48 ساعت آینده، ارزش این ارز تحت هیچ شرایطی حتی به این رقم نزدیک نخواهد شد.

پیش بینی جدید متعلق به مایک نووگراتز آمریکایی است. این سرمایه‌دار از 2016 تاکنون 20% سرمایه انبوه خود را به بیتکوین و اتریوم تبدیل کرده و ادعا کرده است طی یک سال 250 میلیون دلار سود کرد و سپس شرکتی به نام گلکسی دیجیتال دایر کرد که در حوزه تکنولوژی فعالیت خود را آغاز کرده است. نووگراتز ادعا کرده که در پایان سال 2020، ارزش هر بیتکوین به بیست هزار دلار خواهد رسید. او در توییت خود نوشت:

پیش بینی اول: دانلد ترامپ با بیش از ده میلیون اختلاف در انتخابات شکست می‌خورد. پیش بینی دوم: در 2020 ارزش هر بیتکوین چیزی بیش از 12 هزار دلار بیش از حالا خواهد بود. پیش بینی سوم: آمریکا سه طلا در کشتی المپیک خواهد گرفت. پیش بینی چهارم: تام هنکس به خاطر فیلم آقای راجرز اسکار را برنده می‌شود.

پیش بینی سال 2020 توسط مایک نووگراتز

در حالی که آمریکا لایحه نظارت بر معاملات ارزهای دیجیتال را به تصویب رساند و از سوی دیگر مارک زاکربرگ با لولوی چین-بیتکوین کنگره را ترسانده بود، باید منتظر ماند و دید بیتکوین توانایی حفظ ارزش خود را دارد یا نه.

مجید جان‌ملکی هستم، بیست و چند ساله. علاقه‌مند به انواع شرط بندی، به خصوص ورزشی. فوتبال و چند رشته ورزشی دیگه رو دوست دارم و تجربه خوبی تو این حوزه به دست آوردم که دوست دارم با شما به اشتراک بذارم.

3 یک پینگ

  1. پینگ بک: چرا انتظار می‌رود که ارزش بیتکوین در سال 2020 افزایش یابد؟ – بخت

  2. پینگ بک: آیا ارزش هر بیتکوین طی دو سال آینده به صد هزار دلار می‌رسد؟ – بخت

  3. پینگ بک: تیم دراپر: بیت کوین می تواند در سال 2020 به سقف 250 هزار دلار برسد - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *